Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha én edzés utàn nem feherjepo...

Ha én edzés utàn nem feherjeporbol hanem túròbòl szeretném pòtolni a fehérjét azt mikor érdemes?

Figyelt kérdés
Edzés =Màsfél ora kondi. Tudom hogy a turo nem egy gyors felszivodàsú fehérje.Mikor lenne a legjobb fogyasztani? Kondi elött vagy közbe vagy utàna? Turmixolva iszom tejjel 250gramm turot

#fehérje #túrò
2018. júl. 16. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy edzés előtt ettem túrót egy időben de akkor muszáj várni közte egy 3 órát legalább. Edzés előtt közvetlenül túrót enni nem jó ötlet. Edzés után szerintem nem olyan fontos a gyors fehérje, viszont edzés előtt mindenképp érdemes enni valamit, fehérjét is de főleg szénhidrátot, hogy minimalizáld a korizolelválasztst.
2018. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*kortizol
2018. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túrót este szokták. Viszont ha nincs fehérjéd edzés után akkkor jó. De egyebkent a napi feherjebevitel szamit.
2018. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy meglegyen a napi fehérjebeviteled a nap végére.
2018. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!