Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasi fájdalom a köldök környék...

Hasi fájdalom a köldök környékén mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A minap felsőtestre, pontosabban karra edzettem, majd néhány féle gyakorlat után erős hasi fájdalmam jelentkezett a köldök környékén, valamint enyhén jobbra tőle. Ezután legalább negyed óráig nem múlt el. Háromnegyed vagy egy órával korábban volt egy gyors szendvicses étkezésem, nem tudom ez mennyire befolyásoló tényező..


Gyakran előjön egyébként a fájdalom, ha intenzíven, maximumot beleadva edzek. Nem tudom mitől lehet, de sokszor elrontotta már az edzésem.


Válaszokat és tanácsokat előre is köszönöm!


2018. júl. 18. 19:49
 1/2 Skatebird ***** válasza:
Szerintem nem árt megkérdezni egy dokit. Ez alapján lehet akár köldöksérv, de a porckorongsérv is kisugározhat előre. Ha nem túl nagy mértékű, úgy tudom, mindkettő orvosolható gyógytornával. Persze bármi más is okozhatja. Járj utána. Jobbulást!
2018. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. júl. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!