Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért áll ki a hasam? (lower abs)

Miért áll ki a hasam? (lower abs)

Figyelt kérdés

Nem csinálok nagyon sok kardiót, de elegendőnek bizonyult mert az elmúlt egy évben jól lefogytam. Mindenhol vékony vagyok kivéve a hasamnál. A hasam alja (lower abs) kidudorodik és nem tudom miért. Próbálok az étkezésre is odafigyelni és már egy ideje hasra edzek, főleg az alsóbb részre (felüléseket kerülöm) már szinte minden nap, de semmi változást nem látok. Több cikkben is ráismertem a "has fajtámra" amit úgy írtak le mint "kis alhasi pocak", "kis buggy" stb. A szénhidrátokat próbálom kerülni, fehér kenyeret például egyáltalán nem eszek. Kicsit olyan mintha állandóan fel lenne puffadva a hasam. Nem tudom mit tegyek ellene, egyszerűen sehogy nem akar lemenni a hasamról a felesleg! Mit tegyek?

18/L



2018. júl. 21. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mindenhol máshol hamar meglátszik ha erősítek, a combom, a vádlim és a karjaim kifejezetten izmosak, de a hasamon semmi nem változik.
2018. júl. 21. 21:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg ehhez már komolyabb hozzáállás fog kelleni,mint a nem eszem kenyeret.Kiszámolt és időzített étrend.De ha tényleg nem sok,akkor akár egy hónap alatt le tudod szedni.A rossz tartás is okozhat ilyen látványt,akkor meg diéta sem kell,csak gerinctorna.
2018. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nemaRendőrség ***** válasza:

A belső szerveidet is egy izom tartja össze lent. Ez egy hosszú vízszintes izom(meg nem mondom a nevét). Ugyanúgy lehet és kell edzeni.

Vákuum a gyakorlat neve(nem porszívózásra gondolok).

Lényegében letérdelsz kutya pózba, vagy rádőlsz valamire és 30 másodpercig behúzod a hasad ügyelve arra hogy az az alsó izom is megfeszüljön.

3x30mp, napi 3x

Csodákra képes és viszonylag könnyű gyakorlat(ha nem kell wc-re menned, ha kell akkor ne csináld)

2018. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberek 90% ottvan aza kis zsírlerakodás,nekem is

Edzéssel max erősíteni tudod azt a területet,izmot

Alacsonyabb testzsír százalék szükséges,hogy eltüntesd amit diétávalérhetsz el

2018. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán azért mert nő vagy basszus! És nem ártana annak maradni, hülyeségek helyett!

"Kis alhasi pocak"...igen! Ezt hívják szép nőies hasnak


Fájdalom...

2018. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a név ne tévesszen meg nem olyan kicsi azért :D nem tervezek nádszál vékony lenni, de azért van ami már nem tetszik :) az a baj evvel, hogy kicsit úgy nézek ki mint egy b betű: laposan indul a hasam és úgy kb. a köldökömmel egyvonalban kiugrik és ezen se a hízás se a fogyás nem segített eddig még.
2018. júl. 23. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A testtartásodon kell javítanod, core training, gerinctorna, valami, ami a törzsedet egyben megmozgatja (nem elég "hasra" edzeni).
2018. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ugyan igy vagyok ahogy te. Ugyanilyen a hasam felul semmi alul viszont van.

Kiskorom óta. Ez genetika

Én is dietaztam sokaig mellette eljartam eddzeni és derekbol lementek a centik meg ugy mindenhonnan de ott minimalis. Nem tudsz vele mit tenni. Amiket tanácsoltak bevallhat se ha genetikailag vagy ilyen akkor sajnos nem sok mindent tehetsz.

2020. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!