Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan nő a karom?

Lassan nő a karom?

Figyelt kérdés

Most jelenleg 35,5 karral maszkalok és már egy éve kondoziok és valamit fejlodott maximum formálódott de nőni nem úgy nő ahogy kene az biztos.

Elég magas is vagyok ha ez számít valamit. Csak nálam nő ilyen nehezen vagy ez mindenkinel így van? Haver is kirohog h egy év kondi erre a karra.



#edzés #bicepsz #kondi #karozas #Nem nő a karom
2018. júl. 22. 15:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Kicsit több adat kéne a karméretnél.

Milyen magas vagy és hány kiló? Valamint egy évvel ezelőtt mikor kezdted hány kiló voltál? Esetleg testzsírszázalékot is ha tudsz mondani.

Milyen az étrended?

2018. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

ja igen bocsi, 183cm 86kg

Nem nagyon emlékszem sajnos pontosan hány kgal kezdtem de ha nagyjabol megkene mondanom akkor olyan 62-66kg ot mondanek

Testzsirt se tudok neked mondani de ha az mond valamit izmos a hasam latszodik 1-2 kocka is szóval olyan 12-13% környéke lehet

2018. júl. 22. 15:52
 3/36 A kérdező kommentje:
étrendre odafigyelek nagyon csak normalis kajakbol viszem be a szenhidrátot feherje is siman megvan 172g
2018. júl. 22. 15:53
 4/36 anonim ***** válasza:

183 cm-es magassággal 86 kg , és kb 11-12 % tzs? :D

Nem akarsz versenyen indulni? Valamit szerintem félre írtál és szerintem a testzsírszázalékot.

2018. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
12-13 % *
2018. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

igen akkor biztos azt:D akkor igy nem tudom csak valahol lattam hogy ha 1-2 kocka latszik akkor 12% a testzsir kb

de ehez annyira nem értek

2018. júl. 22. 15:55
 7/36 anonim ***** válasza:
Hogyan néz ki egy átlagos napi kajálásod? Mit és mennyit?
2018. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Reggel: zabkása (zab,tej,feherje,banán) ezzel elvagyok egy olyan két-három orát


delelott még eszek rizst tonhallal neha + babot


ebédre: 150-200g rizst, husbol 150got és párolt zoldséget


uzsonnara: 40g mogyorot


vacsira: turot, joghurtal, vagy tojást


de igazabol mindig varjalom ezeket edzes utan az ebédem szoktam megenni de neha zabkasara levaltom

2018. júl. 22. 16:03
 9/36 anonim ***** válasza:

Ha egy év alatt sikerült felrántani magadra 20 kilót, akkor annak vagy csak a fele izom a többi zsír és víz ha naturál vagy persze.

Vagy van egy jó szteroidbeszállítód és ez nagyrészt izom:D

Naturálként az első évben kb havi 1 kiló izom jöhet.

Ha minden más fejlődik csak a karod nem, akkor lehet rosszul edzel rá, vagy éppen túl sokat és túledzed.

2018. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Hogy edzel karra és hányszor egy héten?

Tricepszre is edzel rendesen? Mert a tricepsz kb kétszer akkora izom mint a bicepsz, mégis mindenki a bicepszét edzi lelkesebben. Holott a tömeg nagyobb részét a tricepsz adja a felkarunkon.

2018. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!