Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasról fogyás tömegnövelő...

Hasról fogyás tömegnövelő edzésterv közben?

Figyelt kérdés

Egy ideje nyomom a tömegnövelő edzéstervet és hála istennek jól haladok, meglátszik.


Viszont időközben a sok kaja mondhatni zabálás után feljött egy kis felesleg a hasamra, amit nagyon gyorsan el szeretnék tüntetni.


Mit ajánlotok, jobban eddzek hasra is, és kevesebb zsíros ételt egyek?


Ugye a paradoxon az, hogy a tömegnöveléshez rengeteget kell ennem, és ennek velejárója a hasfelesleg :/



2018. júl. 26. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a testünknek nem mondhatjuk meg, hogy honnan szeretnénk fogyni...


A tömegnövelő edzés azt jelenti, hogy biztosítjuk az ideális környezetet ahhoz, hogy az izom a leggyorsabban tudjon fejlődni. Ezt leegyszerűsítve magas szénhidrát bevitellel érjük el, aminek a következménye, hogy a szervezetünk elkezd zsírt is raktározni, mondjuk a hasfalunkra.


Ha megnézed egy profi testépítő felkészülését, a tömegelés időszakában neki sem lesz sajtreszelő hasa, csak a verseny előtti diétát követően.


Szóval magyarul nem lehet megoldani, hogy tömegnövelsz, de mellette legyen kockás a hasad. Ha befejeződik a tömegnövelési időszak, lediétázol és rögtön kockás lesz a hasad.

Nyilván ettől függetlenül a tömegnövelés alatt is fontos a hasizom edzése egészségügyi okokból is és azért is, hogy minél szebb legyen az eredmény a diétát követően.

2018. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nem tudok elég hálás lenni, hogy nem megint egy troll érkezett mint a többségben.


Szóval ez ilyen szükséges rossz. Erre is gondoltam, hogy velejárója, csak na azért fontos az összképhez a has is :D


A tömegelés vége még nem most lesz, addig is erősítem, ahogy csak tudom.


Még egyszer köszi a válaszért :)

2018. júl. 26. 19:00
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Nemrég olvastam, hogy állítólag mégis lehet valamilyen szinten testtájról fogyni, de nem tudom mennyire igaz.

Az elmélet alapja az, hogy éhezés során ugye beindul a zsírbontó enzimek termelése ami a véren keresztül jut el a zsírhoz. Ha sokat edzel valamit akkor az ugye bedurran, megnőnek az erek ott egy fél óráig, ilyenkor kell kardiózni(futni stb) és akkor onnan valamivel jobban fog menni a háj.


De mondom, nem tudom mennyire igaz, a leírása logikusnak tűnik

2018. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lassan tomegelsz, enyhén kaloriapluszban csak,bár tovább tart,de kevesebb zsír jön fel.
2018. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!