Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street Workout vagy a konditerem?

Street Workout vagy a konditerem?

Figyelt kérdés
Újra szeretném elkezdeni az edzést csak nem tudom melyik formában. Ti melyiket ajánljátok és miért?

2018. júl. 31. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet mindkettőt is végezni. Pl. felsőtestre saját testsúlyos edzés, alsó testre összetett nagysúlyos gyakorlatok; guggolás, felhúzás. Vagy edzel súllyal és mellette edzel valamilyen testsúlyos gyakorlatra, amiben jó akarsz lenni pl. egykezes húzódzkodás. Igazából céltól függően elég sok mindent tudsz csinálni, neked kell tudni, mi nem tudjuk kitalálni helyetted. :D


Azt azért hozzátenném, hogy a terembejárók 90%-ának szerves részét kéne, hogy képezzék a testsúlyos gyakorlatok is, elég sok gyenge láncszemet meg tudnának erősíteni és valószínűleg sok sérülést/túlhasználatot megtudnának előzni.

2018. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor, nyáron szerintem sokkal jobb szabadban edzeni. A kondiparkok jó lehetőséget kínálnak erre. Az erősítés mellett futásra is alkalmas a helyszín. Sőt, most egy vízparti kondiparkba járok, így az úszást is be szoktam iktatni.

A termet tartsd meg a hideg időre. Változatosabb így. A pénztárcád is jól jár a szabadtéri edzéssel.

2018. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Street workout, később plusz súllyal nehezítve! Nagyon szépen lehet vele fejlődni, és ingyenes, kötetlen, jó választás a szép időben. és amúgy is.
2018. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a street workout kizárólagosan saját testsúlyos edzés. Réges régen, amikor még nem volt konditerem sem semmi ilyesmi ez volt az egyetlen edzésforma, ettől erősödtek az emberek.

Én személy szerint mindkettőt végzem heti rendszerességgel, heti 4 súlyzós edzés? 1 street workout.

Amennyiben még kezdő vagy, azt javaslom több legyen egy héten a street workout legalábbis amíg eléggé megerősödsz.

ha már haladó szinten jársz, azt tudom mondani hogy a látványos izmokat hatékonyan és gyorsabban is a súlyzós edzés építi, a street workoutot inkább rásegítésnek alkalmaznám.Ami tény, hogy a street workoutban kisebb a sérülésveszély esélye.

2018. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2018. aug. 1. 08:52
 6/6 anonim válasza:

Ha szálkás szeretnél lenni akkor sw.

Mondjuk azt is inkább nyáron amikor jó idő van.

Télen inkább a konditerem.

Meg ha hatalmas izmokat szeretnél akkor konditerem.

2018. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!