Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdésnek tiszta fehérje vagy...

Kezdésnek tiszta fehérje vagy tömegnövelőt érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja járok kondizni, és szeretnék izmos testet építeni. 188 centi vagyok 83 kg-mal (ha talan ez segit az infoban) és nem túl izmos, inkább vékony. Mit tudtok ajánlani?

2018. aug. 1. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet az olyan nagyon vèkony


Kezdökent felesleges a tomegnovelo(sokan irjak hogy csak zsirosít,jomagam sose probaltam)

Edzes elotti de foleg az utani étkezes legyen rendben megfelo szenhidrat illetve feherjével


Feherjet vegyél NE jumbot meg ilyen szarokat

2018. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Az olcsóbb tömegnövelőkben semmi más nincsen, csak fehérje és glükóz. Én sosem használtam még tömegnövelőt, mert szerintem hatalmas baromság azért többet fizetni, hogy ugyanannyi fehérje mellé bevigyek a közönséges szőlőcukrot is egy shakerből :D

Ha tömegnövelni akarsz, akkor is azt javasolnám, hogy sima fehérje izolátumot vegyél, mellette étkezz szénhidrát gazdagon.

A tömegnövelő pénzkidobás, ha nincsen pénzed valami brutálisra, amiben nem csak glükóz van :D

2018. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2018. aug. 1. 13:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a tömegnövelőt, vegyél tejsavó fehérjét, és szőlőcukrot. Shakerben összerázod és meg is van a tömegnövelő edzés utánra.Ha pedig beviszel annyi szénhidrátot amennyire szükség van tömegeléskor, akkor még a szőlőcukor sem kell.
2018. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Esetleg milyen fehérjét ajánlottok? Kinéztem párat, a tapasztaltaktól kérek véleményt:

[link]

[link]

[link]


Olcsón akarnék kijönni de ha különbség van a fejlődésben akkor drágát is kiválaszthatom

2018. aug. 1. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát protein powert semmiképpen sem :D Ha ezek közül kell választani akkor inkább a nitro whey pro.

Én 100% whey pro-t iszok, nekem ez bevált, baromi jó íze van, ha nem sajnálod rá, azzal nem tudsz mellélőni :)

2018. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tejsavôfehérje! Nem növényi, mert a power pro az az.
2018. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsonak igaza van növènyit semmiképp se a 3 közxül en az iso whey zerot venném csak ne ananasz mangos izut mert az mint a hanyas az ize

En scitec nutrition 100% wpp t hasznalok bananosat nekem ennek az ize jött be legjobban

2018. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2018. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdőként én nem javasolnék semmit! Először tanuld meg a helyes étrendet kialakítani, az bőven elég. Aztán ha elérted a naturálodat, akkor jöhet a fehérje.
2018. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!