Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első guggolásom volt ma....

Első guggolásom volt ma. Nagyon erős belső comb fájdalom?

Figyelt kérdés
5-5 kg-ot tettem a rudra, es az elso sorozat utan (8) alltam volna neki a masodiknak, de egy borzaszto eros, feszito-szuro fajdalom lett a belso combomban. Ez mitol lehetett? Nem izomfeszules, fajdalom...

2018. aug. 3. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Először átmozgatóval kellene kezdeni. Itt az elején nem az lenne a lényeg, hogy szétdurranj.


Arra jó a kezdőknek az átmozgató edzés, hogy megtanulják helyesen végezni a gyakorlatokat és hozzászokjanak az izmaik, izületeik a terheléshez.

2018. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy terpeszben guggoltál és azért érezted intenzíven ott. Legközelebb csak a rúddal guggolj. Kezdőknek nem muszáj a nagy súly, inkább a tecnikára koncentrálj 15 ismétléses sorozatokkal.
2018. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam átmozgatót. Egy hónap volt mindennel együtt. Nincs is mással baj, semmi fájdalmam, feszülésem nincs. Az lehet a gond, hogy volt egy jó hosszú idő kihagyva lábnál, mert szalagszakadásom volt. Akkor megoldódna ha újrakezdeném a láb-átmozgatót?
2018. aug. 3. 11:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es, innentől üres rúddal fogom csinàlni szűkebb terpeszben.
2018. aug. 3. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:

"Csináltam átmozgatót."


A kérdésben meg ez szerepel: "Első guggolásom volt ma."


Akkor hogy is van ez?

2018. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Guggolás kimaradt az átmozgatóból. Így van ez. Minden combgyakorlatot megcsináltam, csak ezt felejtettem ki.
2018. aug. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!