Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebben a strongman formában...

Ebben a strongman formában van cucc? Ha igen akkor mi és mennyi kb?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 8. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Zsíros és max a karja ér valamit. Azt mutogatja csak. Egy valódi naturál strongman versenyen sok ilyet láthatsz.
2018. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem mindenki néz ki jól, aki kokszol. Lehet benne akármilyen cucc, de az is lehet, hogy naturál.
2018. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van benne cucc, de nem lehet ránézésről megmondani, hogy mi és mennyi.
2018. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
*ránézésből
2018. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Rengeteg. 340be huzkod emberek, hogy lenne natural... :)

Ha csak a format nezed ero nelkul, ahhoz nem kene koksz.

2018. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát azért 140 kilós testsúllyal meg kb 15 év edzésmúlttal húzkod bele 340-be :D


Egyébként a formája sem rossz, naturálban egy olyan hát, csuklya, kar meg alkar nem volna rossz. Legalábbis én inkább tömeg párti vagyok, a fazon nekem másodlagos, de nem tudom, hogy lehet-e így kinézni és ekkorának lenni naturálban.


Az a furcsa, hogy az ilyen strongmaneknél a 4-7 órás edzések sem ritkák.

2018. aug. 9. 13:37
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem sem naturál. Annyira nem zsíros, hogy ekkora tömeg naturál lehessen. Nézd meg a karját, rendesen eres, az nagyon nagy testzsírnál már nem látszana. Illetve nézd meg a csuklyát, kb akkora hogy "egybenőtt a nyakával", ha innen leszálkásítana akkor jóval több izom maradna rajta mint egy naturál testépítőn.

A 15 év edzésmúlt pedig csak egy dolog. Testépítésben 4-5 év alatt elérhető a naturál határod. Erőben nem tudom lehet-e utána még fejlődni, de nemhiszem hogy sokat.

Írtad, hogy 140 kiló. Nem tudom milyen magas lehet, de a naturál maximum a formát tekintve magasság-100 centi=száraz testtömeg. Jo magasnak tűnik, mondjuk hogy 2 méter magas (szerintem annyi nincs de mondjuk). Akkor 100 kiló lehetne leszálkásítva. Ahogy kinéz nem gondolnám, hogy van rajta 40 kiló zsír és víz. Ha meg alacsonyabb, mondjuk 190 cm, akkor 45-50 kilót kéne lefaragni, hogy naturál max legyen, de ennyi zsír biztosan nincs rajta. Fedett meg minden, de nem brutál zsíros.


Én is úgy gondolom, hogy megy nála anyag. Azért, mert valaki (testépítő szemmel) nem néz ki jól, még simán cuccolhat. Sőt focisták is használnak szteroidot aztán 70 kilós vékony emberkék. Szimplán másmilyen szteridokat és más dózisban használnak mint a testépítők.

2018. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
184 cm magas, 130-140 kg és nagyon zsíros és vizes. Ha kokszol akkor nagyjából mit, mennyit tolhat?
2018. aug. 9. 17:59
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja és azt is vegyük figyelembe, hogy a szárazon mért naturál adatok egy szálkásítás utáni állapotra vonatkoznak, ahol nyilvánvaló, hogy izomveszteség is történt. Tehát magasabb testzsírral valamivel nagyobb lehet az izomtömeg is.
2018. aug. 9. 18:02
 10/22 anonim ***** válasza:

184 centi magassággal, ha nem is szálkásít le brutálisan (hogy elkerülje az izomvesztést) akkor lemenne mondjuk 90-95 kilóra. De ez az esetében akkor is minimum 40 kiló zsírt jelentene, ennyi pedig nincs rajta szerintem.

Igazából ránézésre nem lehet megmondani mit használhat, olyantól kéne megkérdezni aki erőemeléssel foglalkozik, hogy miket használnak főként.

2018. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!