Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiderült Train With Brain...

Kiderült Train With Brain miért fejezi be, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Láttam a videóját, amit felrakott, miután mindenhonnan törölte magát. Csak addig kellett neki ez a testépítős téma, amíg nem talált valami mást, amivel több pénzt kereshet. Elköltözött a kis putrijából is, aztán rögtön tojik is a rajongóira. Nem lep meg... Azok a h*lyék meg írogatják neki így is százával, hogy mennyire fog hiányozni. Nem vágják a szitut, vagy mi?
2018. aug. 12. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Haragszol rá? Miért? Örülj, hogy eddig csinált valamit, amiből te, és mások is tudtak tanulni. De ha nem akarja tovább csinálni, mit lehet tenni? Az ő élete. A szüleidre is mérges vagy, mert nem lettek multimilliomos cégek igazgatói? Nem neked kell, hogy megfeleljen mindenki.

Nem értem, mi a problémád. Karriert váltott, ennyi. Sokan csinálják ezt.

2018. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Végre eltunt az a barom..... Azt szolom
2018. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 palilaci ***** válasza:

Fáj hogy már nem tudsz róla több kérdést feltenni mert nem lesz aktuális agymenése, amit lehet itt (is) fikázni? Ja, tudom, nem te írtad az utóbbi 15db TWB-s kérdést, persze persze.

Te lehetsz a legnagyobb fanja, mégha utálod is. Életed nélküle már értelmetlen innentől. Kezd azzal, hogy törlöd is a Gyk-s profilod és megkímélsz minket a ráirányuló, bujtatott rajongói kérdéseidtől.

2018. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg hulyeseget ossze tudott hordani, nem kar erte.
2018. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!