Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi izmot tudok a jelenlegi...

Mennyi izmot tudok a jelenlegi helyzetben felszedni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz 2 éve, hogy rendszeresen edzem, az 1. év jól sikerült a másodikban viszont sokat nem fejlődtem. (főleg a kaja miatt, nem nagyon tartottam ahogy kellett volna) A kérdés, hogyha az idei évben jól tartom a kaját, és mivel még bennem van a "2. évi potenciáli", akkor elvileg még egész sok izmot felszedhetek, nem igaz?

16 éves vagyok, 180cm/70kg

(A kérdésemben arra a táblázatra próbálok támaszkodni, amely az évi felszedett izomtömeget és az edzéssel eltöltött idő hasonlítja össze)

Köszönöm!


2018. aug. 13. 10:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen. Nem az határozza meg, hogy mennyit tudsz még fejlődni naturálban hogy hány évig edzettél, hanem hogy éppen mekkora izomtömeged van. Szóval igen, valószínű, hogy mivel ez lesz a második rendes éved, ezért akár 5-6kg izmot is felfogsz tudni majd szedni egy év alatt.
2018. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, én is gondoltam. Azért azt még megkérdezném, hogy ez az 5-6 kg izom mennyire látványos? Nyilván genetikán múlik az elhelyezkedése, de azon kívül? (Ezekekkel a méretekkel, amiket fentebb leírtam)
2018. aug. 13. 12:06
 3/4 palilaci ***** válasza:
Szerintem 5-6kg izom elegge jol meglatszik, foleg ha mar van alapod.
2018. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor rajta leszek!

Ha valaki esetleg leirná az étrendjét, hogy legyen miből ötletet merítsek, örömmel várom :))

2018. aug. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!