Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mernökinformatikus vagy a...

Mernökinformatikus vagy a villamosmérnöki szak a nehezebb?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csáó engem villanykarra vettek fel Pécsre,másodéves vagyok
2018. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a C válasz a jó:

300 kg felhúzásba az nehéz.

2018. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
A villamosmérnöki 15 kg-val nehezebb. De ez sulinként változhat. Ne hagyd magad becsapni a kamutárcsákkal :D
2018. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettő nehéz.Villamosra szokták mondani,hogy talán a legnehezebb a mérnöki karok közül.Nem árt ha érdekel is különben belefásulsz.Ezt nem lehet csinálni egy életen keresztül ha nem szereted, ahogy a mérnökinfót se.Mérnökinfónál is fontos,hogy olyan beállítottságú legyél aki szeret nonstop a gép előtt ülni és ilyenekkel foglalkozni, nem mindenkinek való.Ismerősöm fél év után ott hagyta, mert rájött nem tudja ezt csinálni.Sok sikert!
2018. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 palilaci ***** válasza:
72%

Amelyik kevesbe erdekel.

Nekem van egy elektronikai technikusim, jovore fogok jelentkezni villamosmernoknek. Jelenleg rengeteg mernokot ismerek es dolgozok veluk, van ralatasom, hogy miket csinalnak. Nagyon szerteagazo szak. Lehetsz tervezo, fejleszto mernok (ezen belul erosaram, beagyazott rendszerek stb), reszt vehetsz a kivitelezesben is, vezethetsz projekteket, lehetsz egy-egy csoport menedzsere, esetleg programozhatsz mikrovezerlot vagy plc, netalan robotokat, uzemeltethetsz hatalmas gepeket, gyartosorokat stb. Rengeteg lehetoseged van ezzel a szakkal, felteve ha erdekel az elektronika es elektro technika vilaga, alapvetoen muszaki beallitottsagu vagy es szeretsz butykolni dolgokat. Ha inkabb a szoftveres, virtualisabb resze erdekel es a programozas jobban fekszik, akkor egyertelmu, hogy a mernokinfot valaszd. Vannak atfedesek a ket szak kozott (pl: mindkettoben van programozas csak ugye mas a hangsuly), mellefogni egyikkel sem fogsz.

2018. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!