Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet elérni...

Mennyi idő alatt lehet elérni azt hogy kockahasam legyen? Táplálkozni feherjedúsan nem hiszem hogy tudnék, merz a szüleim főznek rám, de fehérjeport szoktam inni

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A kockahas az egy nagyon összetett dolog. Attól is függ hogy milyen a genetikád. A másik pedig, edzhetsz rá bármennyit, ha az izom felett kis zsírréteg van, ezért nem fog látszódni vagy nem annyira látszik. De ha keményen megedzed minden nap és picit oda figyelsz hogy mit eszel, akkor könnyedén meglehet. Amino savat szedj a fehérje mellé. :)
2018. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ha teljesen nullárol kezded, akkor egy hónap alatt elérheted:)
2018. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha viszont 170cm 80kg rol, 40%zsirral akk 1év is, hacsak nem vagy hajlando tul sok tomeget veszteni, 1év nem sok ido, és legalább 80kg korul maradnal
2018. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és igen 55kg 170cm vel egy honap, az h latszodjon, de nem lesz eros, csak latszodik :)
2018. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, szálkásítani kell, fedetten nem lesz kockahasad. Ha már elég kicsi a testzsírod s mégsem tetszik az eredmény, akkor persze izmosodj.


A megfelelő fehérjebevitel mindig, mindenkinek nagyon fontos. Miért ne tudnál fehérjedúsan enni, csaak mert főznek rád? Lekváros tésztát főznek és ennyi? Rendes étel nincs? Én házi koszton bőven több fehérjét vittem be fiatalon, mint kellett volna (túl sokat ettem, az igaz). Az étel egy kis részének kell csak fehérjének lennie, hisz a fehérjeigényünk viszonylag kis részét teszi ki a kalóriaigényünknek, nem nehéz ezt rendes ételekkel megoldani. De ha mégis túl fehérjeszegény az étrend, akkor jó ötlet a fehérjepor (persze ha extrém fehérjeszegény a háézi koszt, akkor ez is kevés, akkor egyél valami fehérjedús ételt az egyéni étkezéseknél, pl. este túró, reggelire tojás vagy ami neked működik. úgy gondolom, nagyon kevés embernek van kirakva minden egyes étkezésre az étel kötelezően. én gyerekként is azt ettem otthon, amit akartam).

2018. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

és a lekváros tésztának a 10-ede feherje :)

vagyis kb 2 tányér az 60g feherje ha kis adagot teszel a tanyerba

nincs olyan h kezdokent nem eleg az otthoni koszt, amenyiben korlatlan a kajafogyasztasz

2018. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!