Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egriek! Valami sportlehetőség...

Egriek! Valami sportlehetőség Egerben ami nőies alakot ad? Fenék és has edzésre gondolok. Akár aerobik, cross fit (. ), igazából bármi. A többi lent

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok de sosem voltam elégedett az alakommal. Ezen szeretnék változtatni. Szeptembertől szeretnék valami olyan sportot elkezdeni ami formába hoz. Sosem voltam túlsúlyos, ezért nem is az lenne a célom hogy drasztikusan lefogyjak. Sajnos a térdemmel vannak problémáim (már évek óta fáj), tehát jó lenne ha nem kéne súlyokkal gugolnom es hasonló gyakorlatokat végeznem amik mégjobban tönkretennék a térdem. Az otthoni gyakorlatsorok nekem nem váltak be. Valami olyan sportra/edzése gondolok ami lehet kifejezetten csak láb illetve popsi edzés vagy akár teljes testedzés. A lényeg az hogy ha komolyan veszem és eljárok az edzésekre, akkor egy idő után azért látható legyen a változás. Akár személyes tapasztalatokat is írjattok, hogy kinek mi és hogyan vált be és mennyi idő után.

2018. aug. 16. 12:56
 1/5 anonim válasza:
Én is egri vagyok, 17 éves lány, egyszer anyám elcipelt jógázni, de a többség 40 felett volt, szóval nem éreztem jól magam. De engem is érdekelnek a válaszok, nekem sajnos nincs ötletem.
2018. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
25%

Ezt tudom ajánlani:

[link] (a Városfal úton a buszmegálló közelében)

Én is ide járok tavaly december óta, és teljesen elégedett vagyok, itt is több középkorú van, de én edzeni járok, nem barátkozni úgyhogy ez sosem zavart. Rengeteg lehetőség és különböző időpont van, nézzétek meg nyugodtan! :)

2018. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úszás
2018. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 palilaci ***** válasza:

Alakformalas=izmosodas es testzsir csokkentese

Izmosodas=fokozatosan novekvo terheles + megfelelo mennyisegu tapanyag + pihenes.

Testzsircsokkentes= kaloriaminusz.

Fokozatosan novekvo terhelest az erosito gyakorlatok adnak: guggolas, fekvenyomas, felhuzas, kitores, huzodzkodas, evezes stb.

Megfelelo tapanyagmennyisegek aránya pedig testtömegfüggő. Ez igaz a fogyasra is.

Olyan nincs, hogy ez meg az vallik be, ettol nőies leszel, a masiktol ferfias. Ugyanolyan izomzatod van mint a fiuknak, ugyanugy kell terhelni, a csontozatodnak, hormonoknak es a tapadasoknak hála, nem fogsz ferfiasan kinezni a konditermi edzestol, de az ilyen joga, aerobik stb meg sehogysem. Mert terheles sincs, meg etrend sem.

Valszeg a terded NEM a guggolastol ment tonkre, azaz nem azt kell mellozni, hanem elmenni egy szakorvoshoz, aki a megfelelo vizsgalatok utan, tud relevans diagnozissal szolgalni. Egyebkent meg vannak gepes gyakorlatok, amik kozel sem olyan hatekonyak, de jobb mint a semmi es megerosithetik az inakat es az izomzatot a komolyabb igenybevetelu gyakorlatokra.

2018. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Térdedre javasolnám a seatone sport restart kapszulát, nézz rá neten. Nekem nagyon sokat segített. Nehéz fizikai munka, és sok lépcsőzés miatt napi fájdalmat szüntetett meg.
2018. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!