Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem tömegelni és +1000...

Elkezdtem tömegelni és +1000 kalóriával többet enni mint eddig. Brutálisan beindult a "szél" bennem. Normális?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag 2 óra alatt teleeresztem a szobámat és nem lehet életben maradni. A teremben is kijött egy a fekvenyomásnál és szinte délibáb volt a helyén.


A magas fehérjefogyasztás az oka, vagy valami rossz étel kombó?


2018. aug. 19. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet mindkettő. Edzel huvelyest? Vagy zöldségek közül főként mit? Kiserletezz, hagyd el amire gyanakszol pár napig,ha nem múlik,csere,hagyj el vmi mást. Csak így derülhet ki. Ha tényleg Ennyire durva,addig is próbáld ki a Degasin nevű bogyót,hátha segít a délibábon.
2018. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*eszel huvelyest
2018. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a fehérjétől fingok vagyis inkább kisebbeket pukizok de nincs szaga
2018. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha feherjetol fos, akkor nalad nem is hasznusol, ez van. Inkabb szilardan kenne bevinned.
2018. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fosol*
2018. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
VElem is ez volt diéta elején. Igyál eleget és hozzászokik a szervezeted ehhez is. Valamint ne egyél 2 g/tskg-nál több fehérjét, mert csak a wc-ben landol. A pukizás a szervezet egyfajta reakciója arra, hogy savasodik, azaz így kompenzál. Valamint a túl magas fehérjebeviteltől pattanásosodhatsz is és büdösebbet izzadsz és a lehelleted is büdibb lesz.
2018. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!