Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az étrendemet összeállítottam,...

Az étrendemet összeállítottam, a fő források benne a rízs és a tojás. A probléma az hogy ezek eggyütt nem nagyon illenek össze. Esetleg valaki valami receptet hozzá, ahol egész jó a kettő ízvilága EGGYÜTT?

Figyelt kérdés

Tömegelni szeretnék, 62kg vagyok, 169cm, az étrendem:


tojás 10db 600kcal pro 60g

rízs 200g 720kcal pro 13g

földimogyoró 100g 640kcal pro 27g

kenyér 2db 160kcal pro 5g

ebéd ? 300kcal pro 10g

banán 1db 100kcal pro 1g


Összesen: 2520kcal pro 116g



2018. aug. 28. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért is nem illenek össze?

[link]

2018. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is tojás-rozsen éltem. Nagyon szigorúan diétáztam, így főtt tojásfehérjét kicsit megsóztam+borsoztam+tört paprikáztam, villával összetörtem és összekevertem a rizzsel. Egész ehető, főleg diétában kopogó szemmel.

De te ugye tömegelsz, csinálhatsz tükörtojást, buggyantott tojást és én még ajánlom neked a zabpalacsintát (tojás+zabpehely+só+bors; tojás+zabpehely+fehérje por)

2018. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem kimaradt a zöldség.
2018. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket , kipróbálom őket , ja és igen, 100g brokkolit még hozzáteszek , legyen meg a harmadik íz is! Így talán nem lesz annyira monoton...
2018. aug. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!