Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amator, natural testepitok a...

Amator, natural testepitok a vizhajtast, hogy oldjak meg?

Figyelt kérdés
sima greenTea?
2018. aug. 31. 06:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Termeszetes anyagokkal, de gyogyszerrel is. Egy furosemid felezesi ideje max 1.5 ora, tehat egy nap utan a bevett mennyisegnek a 6,25%-a van mar csak a szervezetben. 2 nap utan 0.39%. Azt mar biztos nem lehet kimutatni.
2018. aug. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Koslayer te vegyésznek készülsz ugye jól tudom?

Na akkor majd meglátod tanulmányaid során, hogy 0.39% ot is mennyire lazán ki lehet még mutatni.

Nem kell hozzá komoly analitikusnak lenni.


Gyógyszeriparban bizonyos veszélyes szennyezőket ppm-ben mérnek. 1ppm hány % ? :)


Csak, hogy ne legyen teljesen off

[link]

2018. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de ha 0.39% az aktiv hatoanyag, a bomlastermek meg kevesebb. Nem arrol van szo, hogy lehetetlen kimutatni, de doppingvizsgalaton mar nem tudjak kimutatni. Propit mar 4 het utan sem lehet kimutatni, pedig 24 nap utan meg 6.25% a szervezetben van.
2018. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

termeszetes alatt mit ertesz?

gyengebb gyogszeres behatas kaldium?

2018. aug. 31. 07:49
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

A felezési idő és a detektálhatóság más más kérdés. Nem mindegy ki mire bomlik, azok hogy s mint viselkednek.

Propionát 3 nap és valóban 3-4 hétig mutatható ki. Tren-acetát szintén 3 nap és 5 hónapig kb, stana 24 óra és lazán kimutatható 2 hónappal később.


Amúgy meg testépítés témakörben doppingellenőrzésről beszélni... :D


Kérdező se ezt kérdezte, nem is értem miért téma ez? Azt kérdezte, hogy naturál testépítők, hogy oldják meg, erre első kommentben egyből gyógyszert ajánlasz....

2018. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez ("Termeszetes anyagokkal" egyebkent az elso 2 szo) neked gyogyszer ajanlas akkor elegge feluletesen olvasol. :) Utana pedig csak szemleltettem a kerdezonek, hogy mi a helyzet. Egyebkent nem ertem a felhaborodasodat azzal kapcsolaban, hogy natural testepitesre iranyul a kerdes megis gyogyszerrol beszeltem. Remelem nem vagy naiv es tudod, hogy sikeres natural testepito versenyzes NINCS dopping nelkul. A szinpadon allok 90%-a nem natural, csak ures. Aki pedig tenyleg natural, valoszinuleg top 3-ban benne sem lesz.


A felezesi ido pedig ott szamit, hogy tiltott anyag letet is vizsgaljak. Ha nincs tiltott anyag mar kisebb az eselye a lebukasnak, foleg mivel a nem akkreditalt doppingellenorzo laborok sokszor "feluletesek".

2018. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nem problema hogy feljott ez a tema :)
2018. aug. 31. 14:07
 8/31 anonim ***** válasza:

És az szerinted normális, hogy a naturál versenyen csak üresek?


Én meg azt feltételezem a kérdezőről, hogy nem üres akar lenni hanem lifetime naturál. Pláne, hogy azt is írta, hogy amatőr.


Tudom ezzel a hozzáállással kisebbségben vagyok.

2018. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ja igen írtad, hogy természetes anyagokkal, a 6 soros kommented fél sora ez a két szó a maradék 5 és fél pedig gyógyszer...
2018. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%
Koslayer, a kérdező amatőr, naturál testépítésről kérdezett. Amatőrként nyilván nem versenyezni akar. Te meg aztán minden vagy, csak naturál nem. Még akkor sem bírod ki, hogy ne nyomd a kokszos dumát, ha egyértelműen nem a te félédnek szólt a kérdés.
2018. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!