Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés nem...

Saját testsúlyos edzés nem hoz eredményt számomra?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem el saját testsúlyos edzéseket végezni, erőnövelés és plusz tömegért. Szinte semmilyen változást nem tapasztalok. Erőben sem és formában sem látok változást. Van olyan edzés nap amikor nehezebben tudom elvégezni pl a fekvőtámaszokat mint előtte. Egy héten 4x edzek így minden izomcsoport egyszer kerül megedzésre. Az étrendem napi 2900-3000 kalóriát tartalmaz, 2800-tól már kalória pluszban vagyok. (F/20 67 kg). Nem értem mi lehet a gond? Növelnem kéne még a bevitt kalóriát?

2018. szept. 1. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen téren nem látsz fejlődést, akkor nagyon rosszul csinálod az edzést

Miket csinálsz pontosan?

2018. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy keveset csinálsz az adott gyakorlatból, vagy csak nem szabályos. Így elsőre szerintem a terhelést kéne növelni (pl megpakolt hátizsák), de ehhez tudni kéne hogy jól csinálod-e, mennyit, és milyen gyakorlatokat.
2018. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tok olcson osszetudnal hozni egy otthoni edzőtermet Jofogasrol es azzal mar jol tudnal izmosodni.Sokkal hatekonyabb a sulyzos edzes mint a sajat testsulyos ,ha izomnovelesrol van szó!
2018. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszul edzel valószínűleg.
2018. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 hónap után mondjuk formában olyan nagy változás nem is lehet még.

Pláne saját magadon, én legalább is sokkal kevésbé veszem észre a fejlődést...


Edzőterem semmi képen nem játszik? Mellé mehet saját testsúlyos is, nem kizáró. De ha csak a 3 alap gyakorlatot nyomatnád az is lendíteni szerintem sokat.

2018. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit vártál?
2018. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljes tstes edzést nyomj heti 3 nap, osztottal jó hogy nem fejlődsz.
2018. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!