Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hol vesztek férfi nadrágot?

Ti hol vesztek férfi nadrágot?

Figyelt kérdés

Amióta edzem szembesültem azzal a problémával, hogy nehezen találok nadrágot. A régieket kinőttem, szóval muszáj lenne venni pár újat.

Nincsenek egyébként hatalmas méretű lábaim, inkább az arányok változtak meg (meg nyilván nőtt is).

A vádlim elég gyenge, hiába edzek rá rendesen, minden más fejlődik az meg csak hellyel-közzel. A combom szépen fejlődik szerencsére, de amiatt hülyén néznek ki a gatyák rajtam. A combomon feszül a vádlimon meg lötyög, ha meg olyat nézek ami comban is bővebb kicsit ott meg egyenesen eltűnik a lábszáram.


Tehát, milyen szabású nadrág lehet jó? 179 cm, 80 kg.



2018. szept. 4. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pull & bear sima slim
2018. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dieselből szeretem a nagyon feszülőset, talán skinny fit a fazon neve? De nekem pont fordítva van, erősebb vadli viszonylag gyenge combokkal
2018. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na végül voltam vásárolni, sajnos egyik bolt sem volt azok közül amit írtatok, de sikerült venni.

Az alja szűkebbre van véve és így jó rám. De nem volt egyszerű kiválasztani, a nadrágok jó része szerintem még vékonyabb csajoknak is kicsi lenne nemhogy férfiaknak.

2018. szept. 5. 16:40
 4/5 palilaci ***** válasza:
berskha, pull&bear, H&M foleg slim vagy skinnyfit.
2018. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Takko Fashion. Mindig van rám jó, pedig 2 méterhez voltam már 75, de 105 kiló is. (Most 86 vagyok)
2018. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!