Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon kijövök az edzésből?

Nagyon kijövök az edzésből?

Figyelt kérdés
Itt vagyok régészeti ásatáson 2 hete. Máskor mindennap edzettem de itt nem tudok és ez nagyonzavar mert reggel 8-tól este 7-ig ásunk s ilyenek és azután sincs szabad program. A diétámat sem tudom betartani ahogy szeretném, egyszóval rossz mindena hogy van. Milyen szinten fejlődök vissza 17 nap alatt? Még helyrehozható a dolog?
2018. szept. 7. 05:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos el kell, hogy keserítselek. Ezt valószínű nem lehet helyrehozni.

Össze fogsz csoffadni és örökre olyan is maradsz.

2018. szept. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne írogass privátot! Ide válaszolj!
2018. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Regeszeti asatason lenni tok meno. Majd edzel ha hazaetsz!
2018. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kaja miatt valamennyire visszafejlődsz, de kb. 2 hét alatt teljesen visszaállsz
2018. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Két hét alatt én semmit nem estem visza, sőt utána még jobban ment az edzés.
2018. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én az ásást edzésnek fognám fel.
2018. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyáron Angliában dolgoztam mezőgazdasági munkán másfél hónapot. Heti 6 napon 12 órában dolgoztam. Este utána még edzettem is (a szálláson, csak saját testsúlyost tudtam). A kajálást úgy ahogy tudtam tartani 3-4 óránként és az alapanyagok is megvoltak a jó kajához. 7,5 órát tudtam aludni minden éjszaka.


Te is csak megoldod.

2018. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg jobban ügyelni a kajára. Kellett volna jó néhány protein szelet, az kissé pótolta volna a hiányt. Az ásás pedig nagyon jó edzés. Ha rendesen csinálod, bőven megdolgoztatod magad annyira, amennyire szükséges, hanem jobban is. Ahogy belegondolok, a legtöbb izomcsoportot érinti a mozgás. Bár ha csak ilyen icipici lapátkával, kefével és egyéb poroló cuccal dolgozol, akkor visszaszívom.
2018. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj a kaját tényleg nem tudom betartani mert egy nagyon szigorú tanár van s olyant is megetet amit nem is szeretek. S nagyon zsirosan főznek. S már egy hete itt vagyok s azt látom kezdenek eltűnni a kockák a hasamról, de lehet hogy csak beképzelem, nem tudom. Még kb 10 napig kell ezt a szar szénhidráttal teli diétát csináljam de ha haza megyek komolyan fehérjén fogok élni legalább egy hónapig
2018. szept. 8. 05:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a kérdésem afele irányult hogy a testem elszokike az edzéstől és belsőleg károsodik-e nem pedig a fizikai elváltozásra gondoltam
2018. szept. 8. 05:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!