Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi aerob edzést érdemes...

Mennyi aerob edzést érdemes csinálni gyúrás mellett?

Figyelt kérdés
= Hetente hányszor menjek el 1 órát sétálni? Három felé osztott súlyzós edzés mellett.
2018. szept. 8. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahányszor akarsz, egyáltalán nem kell.
2018. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább a kívánt életmódod függvénye, illetve az egészségi állapotodé. Én edzeni mindig bringával járok, hozzáteszem minden egyéb helyre autóval. A konditerem kb 15 percre van, rendes tekerés mellett oda, majd vissza is. Ez nekem elég. Sajnálom az időt az edzéseimet azzal kezdeni, hogy fél óra ellipszis, lépcső vagy futópad. Ez sokkal jobban bejön, és nem csak az időspórolás miatt. Bemelegít, átmozgat, felfrissít illetve levezet és nem utolsó sorban a kalória felhasználásomra is hatással van. (Semmin, se ma pihenésen, sem az edzésen sem a kaján nem változtattam az évben még, mégis szálkásodtam március óta 3 kilót.) Mindemellett míg régebben megterhelő volt csak úgy felszaladni a lépcsőkön a többedikre, avagy felsétálni egy combos kaptatón a 12. kerületben, most észre sem veszem.
2018. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mi a celod.
2018. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!