Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítségre lenne szükségem. ...

Segítségre lenne szükségem. Elkezdtem 2 hónapja edzeni, (súly emelés) Nagyon nagyon pici változást vettem észre magamon, viszont a testsúlyom ugyanannyi,186cm vagyok és 63-64 kg. Szeretnék egy kis + tömeget felszedni, hogyan tudnék fejlődni?

Figyelt kérdés

Étrendem: 2 műszakban dolgozom, így ha délelőttős vagyok akkor d.e 4-5 szendvicset eszem, d.u 3-ra érek haza akkor eszem főtt kaját, és napközben 5 illetve este 8-kor főtt kaját eszem aminek a nagy része hús, valamint d.u műszakban reggeli, főtt kaja, illetve d.u 4-5 szendvics majd ha hazajövök olyan éjfél körül ismét főtt kaja.

Fehérjét illetve vitamint mega daily vitamint és panhellen fehérjét szedek még.

Heti: 3-4x edzek, minden testrészem ,persze nem egy nap, külön külön edzem a testrészeim.


Min kellene változtatnom? esetleg rossz az étrendem?



2018. szept. 11. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az össz kalória?
2018. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2500-3000
2018. szept. 11. 11:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja azt elfejeltettem leírni, hogy mindig is ilyen vékony típusú voltam, betegségre gyanakodtam, orvoshoz is voltam, nézte a májam, vérképet csinált, vért vettek laboratoriumi eredmény is stimmelt, azt mondta az orvos hogy ilyen genetikájú vagyok, Apám, ill Nagyapám sem volt az a nagydarab, azért csak lehet tenni valamit ellene, vagy nem?
2018. szept. 11. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Emelj még rajta. Vegyél mogyoróvajat. 100grammban kg 550 kalória van. Én is azt nyomom reggelire. 3 banán, 50 gramm fehérje, 50 gramm mogyoróvaj. Ezt 6 fele leküldöm, 7:30-kor meg reggelizek, még itt is lemegy kb 5-600 kalória. Estig összesen olyan 4500 kalória.
2018. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!