Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy vékony, de egyben izmos legyek?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt bulimias voltál és az izmaim eléggé elsorvadtak,azóta visszazsedtem négy kilót,így vagyok most 58 kg. Mindegy mennyit edzek a karom nem akar erosodni és a hasam se akár kockasodni,a lábaim úgyszintén eléggé gyenkek. Mondták egyek többet de az elhizastol nagyon félek. Hogyan kellene csinálnom,min változtassak?
2018. szept. 11. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Az izomépítéshez elegendő fehérjére van szükség. >3 g / testsúly kg / nap

+ elegendő szénhidrát, hogy bírd az edzést. Be kell vinned annyi energiát, amit elhasználsz az edzéskor. Másképp nem fogsz fejlődni.

2018. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3g fehérje egy nap?

Csak kérdezném, hogy tényleg kell enni, vagy speciálisan a kérdező által leírt helyzet miatt ajánlasz ennyit #1?

2018. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az izomtömeg növelésére kell a 3 g / testsúlykilogramm. Meglevő izomtömeg fenntartására már kevesebb is elég (1-2).

A kérdező 58 kg, így neki 58*g g / nap = 174 g / nap fehérjére van szükség.

Pl. 1 l tejben ~30 g fehérje van. Sovány tejben és tejtermékekben kicsit kevesebb ennél. Sajnos a tejzsír kivonásával valamennyi fehérje is kimegy a tejből.

2018. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Napi 2-2,2g/ttkg kell... Max.

(Ha nem kokszolsz...)

A túl sok sem egészséges, nem lenne jó így kinyírni a vesét.

Persze még figyelni kell, arra, hogy amit beviszel, annak legyen is esélye felszívódni. Vagyis nem egyben 100gnyi fehérjepor, mert abból is max 20-25 fog hasznosulni.

2018. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tömegeléshez sem kell 3g/ttkg...

Nem tudom, ezt honnan vetted.

2018. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3g?:)
2018. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3, ne beszélj hülyeséget. Ezt már tanulmányok, kísérletek bizonyították, hogy 1,6 - 2,2g kell. Ha többet viszel be ennél, nem érsz el semmilyen plusz izomnövekedést.


Tessék, hogy alátámasszam azt amit írtam:

[link]

[link]


#4, hülyeség ez a hasznosulásos dolog. Van aki időszakos böjtölést csinál, van aki 2 étkezésből oldja meg az egész napit, sőt olyan is van, aki csak 1-ből. Sokan csinálják így és fejlődnek, nem érnek el rosszabb eredményeket. Tehát a végeredmény nem fog megváltozni.

2018. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mielőtt még valaki belém kötne kijavítom amit írtam. 1,6 - 2,2g / *testsúlykilogrammnyi* fehérje kell.
2018. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Naturálban felesleges 3g*ttkg-nyi fehérje.

Nem fog beépülni a felénél kicsivel több.

2018. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1,7g simán fejlődsz
2018. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!