Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most ősszel minden nap...

Ha most ősszel minden nap felhasogatok 1 mázsa fát, annak lesz látható eredménye? Izmosabb leszek?

Figyelt kérdés

Kaja rendben van. Rendes férfias ételeket szoktam enni!

Nem müzlit meg ilyen madáreledeleket.



2018. szept. 17. 14:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%

Igen. Csak így lesz tartós az izmod. Vagy mehetsz kondiba aztán 1 hónap alatt leapad az izmod ha nem szeded azokat a porokat tovább... A fene tudja miket raknak bele, nem veletlen hogy akkorak a versenyzők a színpadon.


És a fejszézés az egy teljesen más, természetes stimulus AZ izmoknak mint a kondiba. Nézd meg a favágókat! Na azok kemény csávók, én nem kötnék beléjük :D

2018. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Milyen látható eredményt vársz?

Egy hónap múlva lesz 30q hasított fád.

2018. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szet fog menni a derekad es a csuklo izuleted. Ennek koze nincs a testepiteshez.
2018. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm az értékes hozzászólást!


Igen én is úgy gondolom, hogy ez az edzés eredményesebb lesz. Nem hiába évszázadok alatt hozzászokott az ilyen mozgáshoz az emberiség, ez természetes mozgás. A konditerem egy újkori találmány, teljesen szembe ezzel. Kifacsart, testidegen mozdulatokkal nem lehet tartós eredmény elérni én is így látom.


Tudnál még esetleg ajánlani ilyen mozgásokat házkörül?

A kertben elrendeztem a talajegyenletlenségeket nyáron, rengeteget talicskáztam,lapátoltam, az is jó volt.

Nem akarok dicsekedni de nagyon komoly hátizmokat sikerült kidolgoznom a talicskázással.

2018. szept. 17. 15:29
 5/28 A kérdező kommentje:

3as!


Ismered a mondást miszerint "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna" ?

2018. szept. 17. 15:31
 6/28 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell keserítselek. Az ilyen munka nem ad erőt.

Edzettem már egy csomó kőművessel, más segédmunkással, de az első 20 percben kifulladtak, lihegtek és szünetet kellett tartaniuk.

Ezzel max csak műerőt érhetsz el, meg felfújt izmokat.

A kondiban tudod csak az igazi izmokat összeszedni. (ezeket szeretik a nők.)

Úgyhogy azt ajánlom, hogy menjél kondiba ha akarsz valamit. Mert ezzel csak azt fogod elérni, hogy télen nem fogsz fázni.

2018. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Annak lesz látható eredménye ha a rengeteg fahasábból epítesz nekem egy rönkházat :)
2018. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül megpakoltam a nyáron egy 12 köbméteres konténert, aminek nem volt lenyitható az oldala, és a sitt és a konténer között közel 40 méter volt. Reggel 7-től, fél órás ebédszünettel, délután 3-ra kész voltam. 12 éve testépítek, 23 éve falat mászom illetve 15 éve taekwondozom. Emellett ülő munkát végzem, szóval az életben nem fogtam előtte sem lapátot, sem talicskát és ami azt illeti akkora kalapácsot, amekkorát hoztak hozzá még képen sem láttam. Ilyen faaprítós megoldásoktól, vagy ahogy emlegetted, "munkák a ház körül" feladatoktól még csak el sem fáradnék.
2018. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Megjött a mesemondó szakkör ahogy látom.
2018. szept. 17. 18:47
 10/28 anonim ***** válasza:
8%

20 perc alatt kifullad az atlag komuves? Hol voltal nigeriaba?


Egy magyar komuves kitartó, megedzette őket a munka, bírnak azok minden, nálad fittebbek az biztos, már bocsanat. Még a nagyöregek is.


Nem lehet összehasonlítani a konditermi bohockódást, a valós egésznapi fizikai munkával. Az olyan izomzatot épít ami.hosszutavu es a való életben szuksges megoldásokra alkalmas.


Hol.fogsz te a valós életben fekvenyomni? Vagy bicepszezni?


En azt mondom probald meg hatadra veszel 20 kilos cementes zsákot es mesz vele az utcan. Kivancsi lennek összejönne-e 200 méter. Lehet 50-nél mar feladnad. :D

2018. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!