Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Késő elkezdeni edzeni 24 évesen?

Késő elkezdeni edzeni 24 évesen?

Figyelt kérdés

Bűntudatom van amiatt, hogy elhanyagoltam a testemet eddig. 24 éves vagyok, 197 centi, de csak 72 kg, szóval elég vékony.

Úgy gondolom, hogy minden esélyem meglett volna egy szép testet kifejleszteni, de nem figyeltem rá oda.

Szeretnék ezen változtatni.

Mennyire lehet fejlődni még ennyi idősen? Nyilván elkezdem mindenféleképpen, ugyanis kicsit görbe a hátam, nem is érzem jól magam a bőrömben, de kíváncsi vagyok, mekkora hátrány az életkorom.



2018. szept. 22. 14:00
 1/9 A kérdező kommentje:
még ennyi: nagyon nehéz tömegelnem, mit tudnátok ajánlani? Az elsődleges célom, hogy fel tudjak szedni minél nagyobb tömeget. Nyilván lesznek genetikai limitek, de nem tudom, hogyan álljak neki a dolognak.
2018. szept. 22. 14:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő.24 évesen még mindig tesztoszteron szint az egekgben kell hogy legyen.Gyerünk hajrá.
2018. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem késő. Huszas éveiem elején még 61-62 kg voltam 185 cm-hez. Hasonlóan vékony, mint Te. Két év múlva már 80 kg körüli amit tartok azóta is. Nem a háj nőtt meg rajtam. Huszonévesen még nagyon jól tudsz fejlődni.

Ha most, ősszel elkezded, jövő nyárra már kidolgozott sportos tested lehet, és ha tovább folytatod, még egy év és elérheted azt a formát, amit a genetikád enged vagy amilyet szeretnél. Hajrá!

2018. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kezd el!
2018. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 szerinted két év alatt el lehet érni a maxodat?



Kérdező! Akárhány évesen el lehet kezdeni. Akarat, elszántság kérdése csupán.

2018. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb későn, mint soha. 50 éves nőknek nem késő elkezdeni ilyen értelemben, van is rá példa. Te még nagyon fiatal vagy és nyilván férfi, dehogyis késő még. Úgy gondolod, most már minek neked izom arra kis időre vagy hogy ha nem gyúrtadki magad a lehető leghamarabb, akkor már maradj így? :D Neked is lejön, hogy ez mennyire hülyén hangzik?


Örülj, hogy férfi vagy, még 40-50 évesen is rengeteget fejlődhetnél, de most? Nem veszthettél sokat.

2018. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a gond a tömegeléssel? Nem tudsz eleget enni? Egyél töményebb ételeket, ne mondjuk vizes rizst, zabot, rengeteg zöldséget. Ha a töményebb szénhidrátnál is gond a térfogat vagy túl jól laktat pont ez, mehet kicsit több zsír. Vagy több étkezés, ha fér, kevésbé laktató, de jó étel... A kalóriát be kell vinned, nincs mese. S a fehérjét is, de az ne legyen már nehéz.
2018. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy rendjén odafigyelve, 2-3 év alatt az ember odáig jut, amin túl már a hétköznapi élete rovására tudna csak feljebb jutni... ha mindent ennek rendel alá.

A kérdéshez pedig, rengetegen még sokkal később vágnak ebbe bele. Nincs jelentősége, látszani mindenképp fog, fejlődni is fogsz, jó lesz meglásd. Még 50 évesen sem késő.

2018. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem késő.
2018. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!