Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy táplálkozási tanácsadó...

Egy táplálkozási tanácsadó által össze írt diétás étrend eredménye meglátszik valamilyen szinten 1 hónap alatt ha betartom rendesen?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok 18 éves lány, 55 kg. Tudom helyi fogyás nincsen, járok egy héten 3x edzeni terembe, és gondoltam kipróbálom az étrendet is.

Nem vagyok ugye dagadt, de a hasamat szeretném ha lapos lehetne, valamint a fenekemet és combomat formásítani legfőképp, felsőtestre most még pár hónapig sajnos nem edzhetek.

Szerintetek ha betartom az étrendet lesz egy hónap alatt egy kis látszata?

Csak azért kérdezem mert ha lenne sokkal jobban tudnám tovább csinálni és elérni a célom 🙂

Köszi a válaszokat előre is!



2018. szept. 22. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt leadsz 2-3 kilót, ami nem nagyon fog látszani.
2018. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, habár neked olyan kis felesleged lehet, hogy még egy pár kiló is meglátszhat, pláne, ha mondjuk csak hasról jön le, mert másutt már nincs... De ezt így ismeretlenülnem lehet tudni. Lehet, hogy extrém gyenge izomzatú vagy (nyilván túl kevés van rajtad, de nem mindegy, hogy átlagos nem sportos lányka vagy kifejezetten izomsorvadt szint) és egyenletesen fogysz s akkor nem látszik.

Majd meglátod. Ha az étrend jó, a kalóriadeficit megfelelő (ezt nem lehet előre tudni), akkor hasznos lesz, az edzéssel együtt pláne. Nem 1-2 hónap alatt lesz jó alakod, az biztos, de lefogyni nem kell sok idő az esetedben. Izmosodni megy majd lassabban.

2018. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hova akarsz fogyni 55kgrol?...
2018. szept. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as


Barátnőm 165 cm és 50 kg. A kérdező sem írta, hogy hájas, de karcsúbb akar lenni és barátnőm pl. már annak számít, pedig csak pár kilóval kevesebb és centivel több a kérdezőnél. Jobban akar tetszeni magának és másoknak. Ez is ott van szinte mindenkiben, aki elkezdi az edzést


Kérdező: Nem, nem fog látszani. Mondjuk attól is félek te ezt úgy kezeled mint valami kúrát, aminek a végeztével újra visszaállhatsz a "normális" evésre, vagy ilyesmi, meg abbahagyhatod a kondiba járást. Ahelyett hogy életmódot váltanál és az életed részévé tennéd mostmár örökre a rendesen evést és a testmozgást, de cáfolj meg ha nem így van.

2018. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy honap alatt szerintem latszani fog a valtozas az elejen kijon sok víz minden szar

Utána fog stagnálni szerintem

2018. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!