Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak hasra (felülésné...

Mit csináljak hasra (felülésnél fáj a csontom)?

Figyelt kérdés

Ha felülésezek vagy hasprésezek hátul fáj a gerincemen egy csont, van ott egy kis dudor a fenekem felett, de szerintem mindenkinek egy kis csont. Csak mivel én viszonylag vékony vagyok nincs ott zsír sem. És nem tudok a földön felülésezni, mert fáj. Mivel lehetne helyettesíteni? Szoktam lábemeléseket csinálni, de azt olvastam, hogy az nem teljesen elég a hasra. Felülés vagy hasprés emiatt kizárva.


26 F



2018. szept. 22. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Függeszkedve lábemelés(esetleg tolódzkodón),haskerék,plank
2018. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kattog. Ezért lábat emelek, behajlítva felhúzom, illetve kiegyenesítve felnyújtom, és úgy "lépegetek".
2018. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezek mind jó ötletek,

szóval ti egyáltalán nem felüléseztek, haspréseztek?

2018. szept. 22. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csinálok felüléseket, nekem is kényelmetlen lenne, és amúgy sem tesz jót a gerincnek.

Lábemeléseket és plankot csinálok hasra, illetve törzsre.

2018. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
L-sit is jo
2018. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is basztatja a csontomat hasprest szoktam egy parnat teszek a seggem ala es akkpr jo
2018. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!