Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzést ajánlotok...

Milyen edzést ajánlotok street workouthoz?

Figyelt kérdés

Sprinter vagyok,bár csak egy éve, de versenyszerűen üzőm, így lábra megvan az edzés. Csak hát 170cm vagyok és 54 kiló egy éve 48 kiló voltam, de télen elkezdtem fekvozni amit nyárig csináltam is, volt eredménye rendesen engem is meglepett, nyáron próbáltam street workoutozni, viszont nem olyan sokat fejlődtem, most viszont, keményen ráfeküdtem, reggelente iskola előtt edzek, már sok feladatot ismerek, tudok pár skillt, és most az edzés tervemen dolgozok. Ehez szeretnék segítséget kérni, arra gondoltam, minden nap más izomcsoportokat mozgatnék meg, mivel tudom, hogy fontos a regeneráció, de az a baj, hogy még így is némelyik izom dolgozni fog minden nap. Köredzést csinálok, mennyi legyen a feladtok között a pihenő?

Fontos, hogy minél erősebb izomzatot építsek,minél kisebb izom minél nagyobb erő kifejtésére legyen képes. Mennyi legyen az ismétlés szám és egy ismétlést mennyi idő alatt végezzek el? Mennyire jó ötlet hétfőtől-szombatig edzeni, még úgy is ha csak egyik nap mellre, másik nap bicepszre edzek?


A segítséget előre is köszönöm!



2018. szept. 23. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Felesleges addig a regeneráción törni az agyad, amíg szrsz az étrendre.
2018. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!