Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Synthol kérdés?

Synthol kérdés?

Figyelt kérdés

Előre megjegyzem a kérdés elméleti.

-Nem vagyok profi testépítő, csak szinten tartom magam.

-Csak eszek, fehérjeport akkor használok, ha tudom, hogy munkában nem lesz enni időm.

-Nem akarok szteroidot használni, ahogyan syntholt sem.


Akik ezt használják, azok baromi hülyén néznek ki, legalább is akikről elérhetők a képek/videók stb.

A kérdésem az, hogy ez azért van, mert csak ilyen "sufnituning" módon adják be maguknak és ahol elérik magukat, ott fújódnak vagy ha egy holywoodi szuperhős várományost "készítene fel" ezzel hamar gyorsan a bosszúállók előtt két héttel egy szépészeti/plasztikai/anatómus/szobrászművész team, akkor is ilyen kromatikusan aberrált, eseményhorizonthoz közeli Quasimodokat kapnánk a vászonra például, mert úgy folyik szét a cucc a bőrük alatt, ahogy akar ?


Előre is köszi a válaszokat.



2018. szept. 24. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Testépítők, akiknek 1-1 izomcsoport le van maradva, néha, verseny előtt tudják kompenzálni minimális adagot betolva az izomba, nem úgy, mint ezek a bazárimajmok, akik beszúrnak amennyi eszükbe jut aztán mutogatják magukat, hogy mennyire selejtek. Túlzás, hogy van értelme a dolognak, de ésszel használva verseny előtt talán segít valamennyit annak, aki ért hozzá.
2018. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, tehát azok az emberek a hozzá nemértés és a túlzott használat miatt néznek ki úgy ahogy. Gondolom gyulladás is emiatt lesz náluk.
2018. szept. 25. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban elmondható hogy a hozza nem értés szüli a bajokat. Nyilván akiknek már le kell operálni a karjukat a synthol miatt azoknak csak az lebegett a fejükben hogy a nagyobb jobb, es persze gyorsan. Amúgy igen, a synthol olaj, nem tudod irányítani, úgy folyik szét ahogy akar.
2018. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
OFF: nem akartam elhinni elsőre, de láttam életem első syntholos csuklyáját MAGYAR teremben a múlthéten. :D Valami egészen elképesztő, mintha valami természetellenes, lufiszerű dudor lett volna az emberen oldalról nézve. Nem is értem, hogy ilyenre hogy vetemedhet valaki.
2018. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól keresgéled.A fő probléma vele,hogy a használók többségének nincsen esztétikai és arány érzéke.Az izomtapadás fogalmát meg nem is ismerik.A másik hogy ez az olaj nem szívódik fel.A komolyabbak hyaluront fecskendeznek.Pl Tom Hardy csuklyás izma az mma-s filmjében egyértelműen ilyen,vagy Flex Wheeler is gyakran használta felkar,vállban.Mégis a viszonylag arányos mennyiségek miatt nem lett esztétika romboló a végeredmény náluk.Ugyanaz mint az ajakfeltöltés.Egy normális esztétikával és arány érzékkel rendelkező emberen észre sem veszed,csak azt hogy szép.Míg egy proli állat szája olyanra lesz töltve,hogy azt hiszed ő Donald kacsa.
2018. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!