Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek súlyzós edzés...

Mit tegyek súlyzós edzés közben jelentkező rosszullét ellen?

Figyelt kérdés
Nagy erőkifejtéskor, főleg lábedzés közben jelentkezik nálam szinte mindig fülbúgás, kis szédülés, hányinger. Előtte másfél két órával eszek általában rizst csirkével. Mit tehetnék? Valami vitamint kellene szednem?

2018. szept. 26. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a súly.
2018. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok súllyal edzel.
2018. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Á ismerős, lábedzésnél nekem is hányingerem van :) az edzőm azt mondja jol van ez így
2018. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaja után szerintem 2-3 óra teljen el mielőtt edzenél, mert addig az emésztéshez van szükség a vérre.
2018. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem edzek nagy súlyokkal pedig...de lehet ennyire harmatgyenge vagyok. :) Nekem is azt mondták, hogy normális. Csak nagyon kellemetlen, jó lenne ellene tenni valamit.
2018. okt. 1. 19:55
 6/6 anonim válasza:
Elég későn írok, de szoktál figyelni a napi víz mennyiségre? Ha nem iszol elég folyadékot a nap folyamán a rosszullét is lehet következménye.
2020. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!