Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkalmazások mellett működne...

Dominik0627 kérdése:

Alkalmazások mellett működne a kondizás?

Figyelt kérdés

18 Éves vagyok (pasi) kb 175 cm magas, és 64-65kg voltam kb amikor legutcsónak mértük.. Az lenne a kérdésem, hogy ugye ha valaki nagy izmokat akar, akkor tömegnövelőzne is kell, de hozzám ez megfelelő kiló lenne? most picit kerekebb a hasam, elsőnek arról akartam kockásítani, de utánna rájöttem, hogyna nem diétázni akarok, hanem eszek rendesen mellette akkor azt alakítom át..


Telefonos appok közül most lesz a 6. napom a six pack in 30 daysból (ez lényegében minden nap külön feladatok a kockásításra) a középsőt használom 16 feladat naponta. meg most a felszerelés nélküli szintén ugyanígy az arm workoutot kezdem a mai nap..

Az lenne a kérdésem, hogy egyáltalán megérné , vagy nem használna ha ezek mellé kondi gépet használnék? vagy a karos helyére rakjak kondit? Itthon van kondi gép.. Elsőnek azt akarom, hogy normálisan nézzek ki, ha elég jó lesz, majd csak utánna tervezném hogy több kilóval nagyobb izmok, mert szerintem ha elsőnek megvan, utánna tömegnövelőzni jobb, mert így nem érném utol magam.. A véleményetekre/ tapasztalataitokra vagyok kiváncsi



2018. szept. 28. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2018. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Az én véleményem, hogy kezdj el olvasni. Mondjuk biológiai tankönyv, emberi test működése.

Aztán utána valami súlyzós edzés alapjaival foglalkozó könyvet, hogy az a PowerBuilder ebook, sárga kapszula vagy Arnold felé enciklopédia tök mindegy. De olvass utána mert úgy tűnik nem vagy képben a legelemibb dolgokkal sem.

2018. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!