Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a magyarázat arra, hogy a...

Mi a magyarázat arra, hogy a testépítők között jóval magasabb a melegek aránya mint a normál lakosság körében?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 14:45
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
77%
Amíg nincsen erről konkrét statisztika, addig ez elég erős kijelentés...
2018. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Buzu e vagy?
2018. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az. A kivétel meg erősíti a szabályt mint tudjuk...
2018. okt. 10. 15:32
 4/56 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, hogy így van-e, de ha igen, nem meglepő, mivel a melegek sokkal többet fantáziálnak a férfi testalkatról, míg a heterók számára totál közömbös a téma, a legtöbbjük tesz is nagy ívben önmagára. Az inkább a kivételes, ha némelyiknek akad valami ambíciója, hogy gyúrni járjon. A melegeknek tényleg van elképzelésük róla hogy kéne szexin kinézni, hát adott, hogy önmaguk teste se legyen egy szârdarab. Ők igazából nem sportosak vagy erősek akarnak lenni, konkrétan az agyukban élő, számukra tetszetős férfiideált valósítják meg önmagából is. Heteróknál nyilvánvalóan ez a koncepció nem tud létezni.


(Egyébként én sokkal inkább az alacsonyak arányát érzem magasnak.)

2018. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Úgy érted az alacsony emberek között is sok a meleg? Igen, ezt én is tapasztaltam.
2018. okt. 10. 16:10
 6/56 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem arra gondolt hogy a kondisok közt sok az alacsony, nem arra hogy az alacsonyak közt sok a meleg. Mi köze lenne a magasságnak a nemi identitáshoz. Az meg hogy sok az alacsony, nem véletlen. A testépítés nem a magas emberek sportja. Egy magas embernek sokkal nehezebb látványos izomtömeget magára pakolni mint egy alacsonynak mivel hosszabb a törzse, a végtagjai így jobban eloszlik rajta és nem tűnik olyan nagynak. A te megállapításod nem tudom hogy mennyire helytálló. Szerintem meleg nincs köztük olyan sok, inkább a profik közt van olyanból sok aki hajlandó "bebuzulni" jó sok pénzért, mind ahogy azt Arnold is tette a maga idejében.
2018. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat alapján érzem, hogy nagyon sok a meleg az gyúrósok között. Pl. a zuhanyban szinte minden alkalommal megbámulnak. Nálunk nincsenek elválasztva a zuhanyzók így látni a másikat és bámulnak! Jó, hozzá kell tenni, hogy bőven átlag feletti a péniszem mérete, de ezt egy heteroszexuális miért nézné tátott szájjal?
2018. okt. 10. 18:49
 8/56 anonim ***** válasza:
Linkelj már valami kutatást erről.
2018. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Arról nincs kutatás, hogy nagy a péniszem. Ez tény. De ha gondolod vetetek látleletet róla urulógussal.
2018. okt. 10. 19:50
 10/56 anonim ***** válasza:
Nem arról. A melegek arányáról a testépítők közt.
2018. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!