Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stagnál a súlyom, mit kellene...

Stagnál a súlyom, mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Hatodik hete szállkásítok, 106-107kg közt indultam, és szombaton 101.5kg voltam, szóval addig durván lement a heti 1kg. Úgy állapítottam meg hogy a kalóriaigénye a szervezetemnek átlagos mozgás esetén olyan 3400-3500 kcal, ehelyett szoktam 2700-2800-at enni, de az előző hetekbe minden szombatom csalónap volt, akkor olyan 5000-6000 közt ettem, viszont most szombaton nem, hanem tartottam a diétát, és most azóta hiába eszek 2700-2800 kcal-t 102-102.5kg közt ingadozok és nem megy lejjebb. Lehet hogy a szervezetem direkt lelassította az anyagcserémet, mert hozzászokott a 2700-2800kcal-hoz és kell az a heti 1 csalónap, hogy ezt ne tegye meg és mehet minden tovább?

2018. okt. 11. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Diétába nincsen csalónap.Pláne nem úgy hogy 3000 kalóriával többet fogyasztunk.Max CH visszatöltés van.Akkot ha kevés CH-t esszel.Csökkentsd a kalóriát.Mellette fuss heti 3xszor 1 órát.És ne legyen csalonap a kívánt súlyig
2018. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg nem bírod ki csalónap nélkúl azt a pár hónapot akkor ez nem nekes való.Nincs elég elszántságod.
2018. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán értettél meg. Pont hogy az a helyzet hogy amíg tartottam heti 1 csalónapot szépen csökkent a súlyom, most azzal a céllal hagytam ki a csalónapot hogy akkor így biztosan még többet tudok fogyni ezen a héten, ehelyett stagnál a súlyom. Kibírom csaló nap nélkül, de úgy látom hogy csak rosszat teszek vele, szerintem ha csalónapok nélkül eszek folyamat 2700-2800 kcalt akkor a szervezet ösztönösen lelassítja az anyagcserémet azért hogy csak ennyire legyen szükség.
2018. okt. 11. 11:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban a CH-t vontam meg a legjobban és a csalónap általában abból állt hogy ettem egy nagyot a burger kingbe meg este megittam jó pár sört, és ezek mellett mégis sikerült heti 1 kilót ledobni, és nem izomból, úgy ment le 5kg az 5 hét alatt, hogy nem lettem gyengébb, viszont a hasi zsír kezd eltűnni és jobban jönnek elő az erek a karomon. Azért kipróbálom amit mondtál, legközelebb burger meg sör helyett megeszek egy nagyobb mennyiségű CH-t.
2018. okt. 11. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Csalónapot akkor tartunk ha szinte 0 CH-át eszünk.Ha meg vsn a tskg 1,5-3 akkor erre nincs szükség.Szinte 100 százalekban biztos vagyok benne hogy a össze vissza zabálas(burger king) végett lasult be az anyagcseréd.
2018. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bazita válasza:
Ha tartasz ch refeed napot, az legyen csak kalória szintentartas, szóval 3,4-3,5k. +3k kalória az rohadt sok.
2018. okt. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!