Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok, nők akik fogyóztok és...

Lányok, nők akik fogyóztok és izmot építeni is szeretnétek! Ti egy nap makrókból mennyit visztek be és mit illetve mennyit sportoltok mellette?

Figyelt kérdés
Kort és testsúlyt is írjatok légyszi :).Én még csak most kezdek bele ezekbe a dolgokba és kicsit zavaros :/

2018. okt. 11. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogyás és izomépítés nincs egyszere.LEHETETLEN.Egyikhez kalória mínuszba kell lenni ugye ez a fogyás.A másikhoz kalória többlet ezt hívjuk tömegnövelésnek.
2018. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőknél kicsit mehet egyszerre, de én se számítok sokra ilyenkor, azért edzek (amikor edzek, vannak hullámvölgyek), mert

1. egészség

2. szokjam meg, mire tömegelek

3. ne veszítsek minimálisnál több izmot.

A súlyzós edzés adott, heti 3 teljes testes, olykor csak 2, mert ideiglenesen túlzott izomlázam van. Erre jön rá napi 1-2 óra aerob, amibe bevillan némi kardió is (biciklizés, gyaloglás. sok hegymenet van és néha futok egy keveset séta közben). Alkalmilag 4 óra is megy ezekből, de néha ki is maradnak napok. A kalóriaigényem szerintem 2000-2500 kcal lehet, de az egyéni esetem téged annyira nem érdekel, nem biztos, hogy köszönő viszonyban vannak a jellemzőink. Az étrendünk bizonyosan nem.

A makróim elég speckók, ha komolyan veszem a fogyást, jobb, ha erősen leviszem a ch-t. A fő makróm mindig a zsír.

De a tipikus szálkásító étrend a szénhidrátra alapoz. 1,5-2 g/ttkg fehérje már okés, minimum 0.5 g/ttkg zsír s annyi szénbhidrát, amennyi neked kell, az aktivitásod, anyagcseréd, izomtömeged, súlyod rengeteget számít ebben. Az egyik ember 1300, a másik 3000 kcallal szálkásít, nőknél sincs ebben semmi különös, aktivitás s egyebek kérdése. Nem is mindenki akar heti 1 kilót veszteni, van, akinek az már túl kemény és lassabban is eléri a célját.

2018. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De 0 izom-ra ne szálkásítson.Estleg akkor ha elvan hízva.Ha csak kicsi a felesleg 1 pár kg akkor inkabb izmot felszedni.
2018. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, abszolút nem vagyok elhízva nagyon maximum is csak 5kg-t szeretnék leadni, mert az meg pont a legrosszabb helyekre rakódik nálam tehát hasra meg úszógumira és combra nem igazán fenekemen meg kb. semmi zsír nincs ezért szeretném azt kerekíteni meg feszesíteni meg a combjaim kicsit izmosabbra.
2018. okt. 11. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor először minőségo tömegnövelés aztán mondjuk fél év múlva dieta.
2018. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a testkompozíció változtatásról mi a véleményetek?Mert ahhh most pont olyan az alakom, hogy ha még hízom a tömegeléstől egy picit az nagyon nem lesz esztétikus tekintve, hogy hogyan aránylik a fenekemhez a hasam, ha pedíg elkezdenék szálkásítani először akkor meg kb. eltűnne az egész fenekem :(.Vagy valami köztes megoldás nincs?Nekem az se baj ha lassan látszik csak az eredménye, inkább bevállalnám mint a fentieket.
2018. okt. 11. 21:59
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy köszi, hogy segítetek nem akarom a válaszaitokat ignorálni csak érdekel nincs-e más lehetőség.
2018. okt. 11. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy nagyon gyorsan látszodjon az eredmény akkor egyértelmű testkompozíció változtatás a jó neked..Annyi az előnye hogy nem zsírosodsz még mehet is le zsír,és kozben izmosodni is fogsz.Sok zsír azért nem fog lemenni de mivel izmosodsz melette ezért sokkal jobb lesz a test összetételed.Magyarul a tested egyre formásab alakú lesz.Viszont ennek nagyon lassú látszatja van.
2018. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És kb. mennyire lassú az a nagyon lassú?
2018. okt. 28. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!