Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen munkák vannak, amelyekk...

Milyen munkák vannak, amelyekkel legjobban megerősödik az ember?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenre mint pl. erdei munkások. Ott azert van eros fizikai igénybevétel, de gondolom ehhez mérten is táplálkoznak.
2018. okt. 12. 16:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10-es: Én írtam az ipari csőszerelőkről fentebb. Igen valóban nem "testépítő" alkatuk van az ilyen foglalkozású embereknek, meg lehet,hogy van is rajtuk felesleg,has, de az egész testüket olyan brutálisan igénybeveszik, hogy minden egyes testrész-izomcsoport egymást követve erősödik ahhoz,hogy képesek legyenek ilyen extrém fizikai terhelést napi szinten elvégezni, sokszor 8-10 órában, és mondjuk vidéki/külföldi projektek esetében gyakran hétvégi munkavégzéssel is. Nagyapám is ezt csinálta még 80 évesen is olyan volt a keze mint a satu és irreálisan nagy volt. Nem vagyok kis darab én sem, de a kezem amikor kezetfogtunk egyszerűen elveszett az ő kezében. Szóval igen, tényleg nem testépítő alkatuk volt,nem volt csilivili kocka has villogtatas, de fizikailag sokkal-sokkal masszívabb és erösebb felépítésüek szerintem,mint amit konditeremmel el lehet érni. És senki ne értsen félre, nem ledegradalni akarom a kondit (én is jártam), hanem egyszerűen a fizikai munka ilyenne alakítja a testet évtizedek alatt. Sajnos sokan nem is öregszenek meg,pont a nagy igénybevétel miatt.
2018. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek előző. Nyilván a kérdés sem ezt célozta, csak páran biztos félreértik. Volt egy korábbi fizikai munka versus testépítés kérdés, ott írta egy egyetemista srác, hogy ő dolgozott építőiparban, és egy fiatalabb fizikai munkás gyereket ismert, akinek kondis alkata volt. Nyilván a testépítő versenyeken sem az erő, hanem a látván számít.
2018. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2018. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
*látvány
2018. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%

--gömb--


Az tévedés hogy kondival(azaz súlyzós edzéssel) ne lehetne akár erősebb, terhelhetőbb fizikumot építeni mint bármilyen nehéz fizikai munkával, sőt. ezek a sztorik hogy ilyen meg olyan erós a fogása meg bármelyik izma ettől vagy attól a munkától, jól hangzanak, de bármelyiket lehet hozni megfelelő súlyzós edzéssel, vagy akár fölé menni.


Ezen a férfias ételek dolgon szoktam mosolyogni, marha jó, te. Amugy rájöttem mitől férfiasak ezek az ételek: lehetőleg legyen bennük minél több salakanyag ami megterheli a szervezetet (tömlős sajt és nagyüzemi állattartás ugye), az a férfias, meg lehessen tőlük jó férfias aromákat izzadni. Meg sörhasat és zsíros májat növeszteni.

2018. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"fehér kenyér, szalonna, péksütemények, tömlős sajt"


Ezek fehér lisztes hulladékok, illetve gyógyszerezett állatok zsírtermékei.

2018. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Na megjött az egészséges étkezés banda. Egyetek zabot mint a lovak az való nektek.
2018. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg a lovak izmait (hogy az "egyebeket") már ne is részletezzem:-D.
2018. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A konteóra tenyleg nincs szükség.


1 tömlő sajtban van 10g fehérje. 2-ben már 20g. Ez már teljes értékű étkezéshez elég. A benne lévő zsír pedig tökéletes energiaforrás.

2018. okt. 13. 16:06
 20/21 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét majd az eltömődött erekhez.
2018. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!