Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ember miért a hasról fogy...

Az ember miért a hasról fogy le a legkésőbb?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok erre nagyon mivel lassan 3 hónapja edzem,tudatosan eszem..stb és már ment le kiló de kíváncsi vagyok hogy miért a hasról a legnehebb lefogyni?

Illetve kinek mennyi időbe telt még lapos lett a hasa? azaz eltűnt a pocakja vagy már minimális lett?

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :) 21/F



2018. okt. 12. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az a hely ahonnan nehezen megy le. Neked és sokan másoknak a has. Van akinek a hátsó.
2018. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hulyeseg mindenhonnan fogysz csak a legnagyobb zsirraktar a hason ,fenek combon van a legtöbb emberen ,ezert nem is annyira latvanyos mint mondjuk a karon ahol kevesebb a zsir
2018. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán mert a hasadon van a legtöbb felesleg?

És mivel mindenhonnan arányosan megy le, ezért valahol már szálkás leszel, viszont a hasadon még mindig lesz egy kevéske.

2018. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem hogy nem arányosan megy a fogyás de akkor azért mert ott van a legtöbb és ezért lesz úgymond a "legutolsó" ami látványosan lejebb fog menni.
2018. okt. 12. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem arányosan megy a fogyás és nagyon sok ember hasról fogy legutoljára, te is. Nem mindenki ilyen, de sokan. Nekem szinte semmi fogyás nem történik hasról addig, amíg szinte az összes többi részem nem fogyott le teljesen (egyes részeim pedig 30 kiló plusszal is csontosak). Van ez így.
2018. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hasomrol fogyok legelőször.
2018. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bazita válasza:

1) a genetikad dönti el, hogy milyen sorrendben használja fel a zsirraktarait.


2) az, hogy kinek mennyi idő lett kocka hasa, több dologtól függ:

- kezdeti súlyfelesleg

- kalória deficit mértéke

- illető genetikaja

2018. okt. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!