Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Az ember miért a hasról fogy le a legkésőbb?

Kíváncsi vagyok erre nagyon mivel lassan 3 hónapja edzem,tudatosan eszem..stb és már ment le kiló de kíváncsi vagyok hogy miért a hasról a legnehebb lefogyni?

Illetve kinek mennyi időbe telt még lapos lett a hasa? azaz eltűnt a pocakja vagy már minimális lett?

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :) 21/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, fogyás, diéta, tudatos, táplálék, has, pocak

okt. 12. 16:55  Privát üzenet  

A válaszok
Mindenkinek más az a hely ahonnan nehezen megy le. Neked és sokan másoknak a has. Van akinek a hátsó.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 12. 17:49 Privát üzenet
Szerintem ez hulyeseg mindenhonnan fogysz csak a legnagyobb zsirraktar a hason ,fenek combon van a legtöbb emberen ,ezert nem is annyira latvanyos mint mondjuk a karon ahol kevesebb a zsir

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 12. 18:12 Privát üzenet

Talán mert a hasadon van a legtöbb felesleg?

És mivel mindenhonnan arányosan megy le, ezért valahol már szálkás leszel, viszont a hasadon még mindig lesz egy kevéske.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont okt. 12. 18:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt sejtettem hogy nem arányosan megy a fogyás de akkor azért mert ott van a legtöbb és ezért lesz úgymond a "legutolsó" ami látványosan lejebb fog menni.

# 4/7Időpont okt. 12. 18:16 Privát üzenet
Sokaknak nem arányosan megy a fogyás és nagyon sok ember hasról fogy legutoljára, te is. Nem mindenki ilyen, de sokan. Nekem szinte semmi fogyás nem történik hasról addig, amíg szinte az összes többi részem nem fogyott le teljesen (egyes részeim pedig 30 kiló plusszal is csontosak). Van ez így.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont okt. 12. 18:45 Privát üzenet
Én hasomrol fogyok legelőször.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 12. 19:59 Privát üzenet
Bazita nevű felhasználó válasza:

1) a genetikad dönti el, hogy milyen sorrendben használja fel a zsirraktarait.

2) az, hogy kinek mennyi idő lett kocka hasa, több dologtól függ:

- kezdeti súlyfelesleg

- kalória deficit mértéke

- illető genetikaja

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 13. 02:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Naturál ez az ember?
Saját testsúlyos edzéssel is lehet zsíros az ember?
Zsírosan erősebb az ember, mint szálkásan?
Nem tartjátok veszélyesnek azt, hogy manapság minden második ember szemelyi edző?
Szentendréről legkésőbb mikor érdemes elindulni kocsival, ha az ember reggel 8-ra szeretne beérni a munkahelyére Pestre?
Van olyan ember aki Székesfehérvárról vagy környékéről jár Pestre suliba? Azért kérdezem, hogy mennyire bírható, mert most a feljáráson vagy kollégiumon agyalok. A suliban azt...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!