Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hagyjam így abba az edzést?

Hagyjam így abba az edzést?

Figyelt kérdés

Nemrég porcleválással műtötték a térdem.De így,már nem fogok tudni rendesen nagy súlyokkal guggolni.

Szerintem ha nem tudok teljes erőbedobással guggolni,úgy nincs értelme folytatni.Ha nem guggolok vagy csak kis súlyokkal guggolhatok,ha nem adhatok bele 110%-ot,nincs értelme tovább csinálni.

Persze jöhettek azzal,hogy edzhetek felsőtestre,de a nagy súlyos guggolás nélkül ez nem teljes.Annak emg nincs értelme ha csak félig csinálok valamit.



2018. okt. 15. 03:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egylábas guggolás kis sullyal
2018. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én tuti nem hagynám abba. Totál befordult depressziós lennék hosszútávon súlyzós edzés nélkül, így kompromisszumot kötnék, hogy egyes gyakorlatokat kihagyok, de folytatom tovább.

Lábtoló esetleg, ha más nem.

2018. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hagyd akkor inkább abba. Vagy rendesen csináld vagy sehogy.
2018. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.

Nekem kétszer tört szilánkosra ugyanott a jobb csuklóm. Küzdősportolok. De akkor is úgy vagyok vele, hogy inkább edzek félgőzzel mint sehogy. Ennyit tudok kiadni magamból hogy ne sérüljek le, de az edzést akkor sem hagyom abba.

2018. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 aikiboxer ***** válasza:
Ne hagyd abba az edzést, hanem koncentrálj a többire. A lábaddal meg csináld, amit tudsz, például biciklizés. Nem kell versenyzőnek lenni, de ne hagyd el magad.
2018. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Guggolás miatt abbahagyni?! Jóég... Egy gyakorlat a sok közül... Van élet nélküle is
2018. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Soha nem érdekelt a testépítés.Mindig ks erős akartam lenni.A guggolás meg versenyszám
2018. okt. 15. 13:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha más nem, akkor indulj csak mondjuk fekvenyomó versenyeken, de lenullázni teljesen az edzést nem jó ötlet.
2018. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor keress helyette egy másik sportot amit csinálsz. De ne eressz le.
2018. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Az a gondod kis finnyaskodo b**i vagy!


Aki akarja megoldja aki nem az panaszkodik. Hagyd nem neked valo ez a sport.


Huzogasd inkabb a branered!

2018. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!