Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe jarok de latatlan...

Konditerembe jarok de latatlanban edzek ugyanis senkitol nem kapok megfelelo segitseget ami alapjan el tudnam donteni hogy megis mi lenne jo nekem. Sajat testsullyal valo edzes es kardio az elejen,1 oras edzesnek jo?

Figyelt kérdés

20eves 2 meter /90 kilo vagyok fiu..

Nemtudom edzes utan mit egyek, kaloraiakkal sem vagyok tisztaban , mi mennyit tartalmaz, illetve hogy edzes utan mennyi szenhidratot vigyek be.. reggelire zabkasa gyumolcs , ebedre rizs csirkemellel, estere pedig sovany turo , gyumolcs.. velemenyeket kerek , akinek van ellenvetese azt szivesen meghallgatom, barmi erdekel.. es meg a bor ami a derekamon van azt hogy lehet eltuntetni?



2018. okt. 15. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Google --> PowerBuilder ebook --> letöltöd --> elolvasod --> alkalmazod a benne leírtakat --> örülsz az eredménynek
2018. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!