Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek jó gyakorlatok teljes...

Ezek jó gyakorlatok teljes test edzésnél?

Figyelt kérdés

Fekvenyomás vízszintes padon,tárogatás,lehúzás mellhez szélesen,egykezes fűrészelés,oldalemelés,állig húzás,guggolás,vádli,bicepsz franciarúddal,letolás csigán.


Ezeket csináltam sokáig állig húzás kivételével és végig tudtam nyomni az edzést.


Ez 10 gyakorlat,mindenből 3-4 sorozat 8-10-12 ismétléssel általában váltogatom kéthetente.Állig húzást a csuklya miatt raktam be meg le van maradva a hát izmok felső része.


2018. okt. 15. 21:18
 1/1 anonim válasza:
Jók lesznek, figyelj a helyes kivitelezésre és az intenzitásra (mindig fejlödj a súllyal vagy az ismétlés számmal). Tanácsnak meg annyit h változtas edzésröl edzésre a sorrenden egyik nap kezd háttal másik nap mellel stb. Hajrá
2018. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!