Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig tömegeljek? Nincsenek...

Meddig tömegeljek? Nincsenek nagy célok, képek!

Figyelt kérdés

1 éve edzem rendszeresen innen indulva (2017 májusi kép, 86kg)


[link]


Gynecomastia, amit azóta megműttettem, a képen nem látszik, hogy valóban mennyire vékonyak a végtagjaim, de alapból skinny fat alkat.


Elkezdtem súlyzós edzést végezni, és leállni a cukros üdítőkről, péksütikről, 1 év alatt ide jutottam (2018 májusi kép,75kg)


[link]



Aztán eldöntöttem, hogy szeretnék tömeget növelni, mert ezalatt az 1 év alatt 1 centit sem nőtt a karom, meg a vállam, és kevés rajtam az izom.


Folytattam az edzést és stb, aztán ide jutottam július elejére, 72kg:


[link]



Szóval innen kezdtem a tömegnövelést, amiből az első változást 2 hét után észleltem, nevezetesen hogy azonna l visszatértek az úszógumiam, a derekamon lerakódott zsír, a nagy hasam. Ezek a képek a héten készültek, mint látjátok az edzőteremben, ahol egy az hogy edzés után voltam, másrészt pedig ismerjük a "kondis tükröket" :)


[link]


[link]


80kg-s vagyok, 183 centi magas, a testzsírszázalékomról fogalmam sincs, legutóbb 3 éve mérték, 21% volt, a múlthéten vettem egy mérleget, ami szerint 64% a testzsírom, szóval abból nem indulnék ki:D


Ti mit tennétek a helyemben? Olyan formát szeretnék, mint a júliusi, kicsit több izomzattal. Meddig tömegeljek? Már most zavar, hogy zsírosodtam, mert ahogy ülök látszanak az úszógumijaim, és elég fos, hogy edzek és sz*rabbul nézek ki.


21F



2018. okt. 19. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szia szerintem kicsit fogyni kéne utána izmosítani ! de amúgy szerintem jó testet lehet ebből kihozni munkával
2018. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nőként nekem az első képen lévő tested tetszik a legjobban

Bár tudom a kérdés nem ez volt de na :)

2018. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Le a kalappal, király a fejlődésed.
2019. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!