Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónap sérülés miatti kihagyá...

2 hónap sérülés miatti kihagyás alatt mennyire fogok legyengülni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 04:18
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
Ember fuggo
2018. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hónapnyi kihagyásnyira
2018. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja. Ezt így nem tudhatjuk.

Nagyban függ az eddigi étrendedtől.

2018. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akár még jót is tehet. az első két hét alapozás legyen viszont
2018. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én érettségi alatt nem edzettem egy jó hónapot. Kaját ugyanúgy tartottam, ch-t visszább vettem és szinte semmit nem gyengültem/fogytam. Picit talán laposabb voltam.
2018. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 2 hónapot hagytam ki, most kezdtem ujra járni masfel hete, de kb visszanyertem az erőmet :)
2018. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapnál picivel több maradt ki, sajnos elég sokat vesztettem..(Új helyre költözés, új suli stb.) A kajára hellyel-közzel figyeltem,de aludni, pihenni nem nagyon sikerült normálisan, ez is közre játszhatott és az is, hogy elég közel lehettem a genetikai határomhoz. (186 cm 93 kg voltam 15% körüli tzs-vel.) A 97,5 kg szériasúlyom fekvenyomásnál jelenleg 75 kg.. :D

Viszont testsúlyban maximum 2-4 kg ment le, tehát inkább az erőszintem esett vissza nagyon. (A vállamon és a mellemen azért eléggé látszik,egyáltalán nem olyan kerek.) Elég vékony, nehezen hízó genetika vagyok alapból ez is lehet a háttérben, hogy alapvetően a testem nem tartana fent túl sok izmot.

2018. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!