Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet erre mondani, hogy...

Lehet erre mondani, hogy teljes test edzés?

Figyelt kérdés

-Deadlift

-Fekvenyomás

-Húzóckodás

-Vízszintes evezés

-Állig húzás kétkezes rúddal

-(esetleg) Alkarerősítő


Hat év edzésmúlt 5 év kihagyás után ez alapozásnak jó lesz szerintetek ?



2018. okt. 27. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat év edzésmúlttal inkább állig húzást csinálsz vállból nyomás helyett?Guggolást meg inkább meg se említem, legalapabb gyakorlat...Egyébként helyedben rákeresnék az ICF 5*5-re szerintem az tökéletes lesz.
2018. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A guggolás hiányzik. Az állig húzás rúddal nem egészséges, más gyakorlatot válassz vállra! Az alkart hagyd a fenébe! Hasra még csinálhatnál valamit.
2018. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy az állig húzás lesz vagy oldalemelés. A vállból nyomástól mindig megfájdult a derekam. Guggolás helyett ugyan ezért lehet lábtoló lesz. A többi az okés ?
2018. okt. 27. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítsd a pad támláját 90 fokba ha van rá lehetőség és így megtámasztod a hátad.Így nem fog fájni a derekad.
2018. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 év edzés alatt felkészíthetted volna magad a fej fölé nyomásra.
2018. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
-guggolas, deadlift, fekvenyomas, fej fole nyomas... aztán egy hetig nyomhatod az ágyat. :D
2018. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5. 6 év alatt nem profi testépítő voltam, hanem súlyzós edzéseket végeztem.
2018. okt. 28. 02:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Az állig húzás egy nagyon rossz gyakorlat, teljesen életszerűtlen, a válladnak olyan részét erősíti, amire semmi szükség. Helyette csinálj szakítást egykezes súlyzókkal vagy francia rúddal.
2018. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!