Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomzat leépülése mennyi idő...

Izomzat leépülése mennyi idő alatt kezdődik? Hogyan védekezzek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Utazok el, kénytelen vagyok abbahagyni másfél hónapra az edzést. Tápkiegnek csak fehérjét ittam edzés után és l-carnitine edzés előtt. Hogy tudnám megóvni/lassítani az izomzatom leépülését? Esetleg ha bcaa-t vinnék magammal szedni, segítene valamit?

Vagy van erre valami jobb módszer? Sajnos edzeni valószínűleg nem lesz lehetőségem. Köszönök minden választ.



#BCAA #leépülés #izom gyengülés
2018. nov. 2. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet tartsd a napi fehérjebeviteled. BCAA segíthet, igen.
2018. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bcaa-t mikor érdemes bevinnem ilyen esetben?
2018. nov. 2. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat be kell tartani a napi bevitelt, de bcaa valamennyit segithet is.

De amugy vissza tudod hozni gyorsan a leepult izmot...

2018. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az étrendedet megtartod, akkor azért nem lesz olyan látványos a visszafejlődés 1,5 hónap alatt.
2018. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azért nem tudsz edzeni, mert nem lesz terem a közelben, akkor saját testsúlyos edzés is játszik. Nem olyan hatékony izomépítésben, izommegtartásban, mint a súlyzós edzés, de jobb a semminél.


Tudod: fekvőtámasz, lábemelés, guggolás, stb.

2018. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Terem hiányában nem fogok tudni. Amúgy vettem bcaa-t, ha pedig lehetőség van, tolom akkor fegyencedzést, bár lehet erőm sem lesz hozzá.
2018. nov. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!