Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasból szeretnék fogyni...

Hasból szeretnék fogyni illetve kockahast építeni, milyen gyakran tartsak pihenőnapot?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy alkalmazást ami csak hasizomra való edzéstervet csinált és négy naponta írja a pihenőnapot,az lenne a kérdésem,hogy fehérje szedése és sok fehérjében gazdak(nagyjából egészséges)ételek mellet milyen gyakran tartsak pihenő napot?

Maga a edzésterv 3hónapos,de megszeretném csinálni 1 max.1,5 hónap alatt(3-4napra kiirt edzés mennyiségtől kezdem érezni a hasam,de gondolom késöbb nehezebb gyakorlatok lesznek


Szóval az lenne a kérdésem,hogy milyen gyakran iktassak be pihenönapot?


2018. nov. 3. 02:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Kockahasat épiteni nem lehet.

A kockahas nem a gyakorlatoktól fog látszódni, hanem a diétától.

Végezhetsz bármilyen intenziv hasedzéseket, soha nem fog látszódni a kockahas, ha elfedi a zsir. Bár azt nem irtad, hogy jelenleg milyen a testzsirszázalékod. Ha 12% alatt vagy, akkor már lassan kezdhet látszani a kockahas. Bár igazán 10% alatt kezd kirajzolódni igazán. Szóval, ha nagyon sovány vagy már most is, és azért akarsz hasazni, mert nem elég erős a hasizmod, de amúgy minden más izomcsoport rendben van, akkor lehet értelme egy ilyen programnak. De ilyen eléggé ritkán fordul elő, én személy szerint még sose láttam ilyen embert. Akik ennyire alacsony tzs-n vannak, és mégsem látszik a kockahas, azoknak általában a has a legkisebb problémájuk, sokkal inkább a felsőtest és a láb van lemaradva. A has kap annyi másodlagos terhelést az általános komplex gyakorlatokkal is, különösebb hasgyakorlatok nélkül is, hogy alacsony tzs mellett szépen kirajzolódjon a kockahas kellően alacsony tzs mellet. Ha meg nem elég alacsony a tzs (13% felett van), akkor felejts el a kockahasat, ne a hasedzésre, hanem a diétára összpontosits.

2018. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!