Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak heti 1-szer tudok...

Ha csak heti 1-szer tudok lejutni kondiba, és csak másfél órát, de abba az edzésbe mindent beleadok, mennyi idő alatt lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Már megint itt vagy? Megmondtuk a másik kérdésednél is, hogy nem lesz belőled ezzel a hozzáállással semmi.
2018. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen kérdést még nem is tettem fel :/ majd megkeresem ezt a kérdést, amiről beszélsz, és elolvasom a válaszokat. Kössz.
2018. nov. 3. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami nagyon minimális fejlődést elérhetsz, de az tényleg minimális lesz, valószínűleg látszatja se lesz nagyon. Mások heti 4-5 alkalommal beleadnak mindent, és úgy se fejlődnek anyira, mint szeretnének.
2018. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Csodára ne számíts, erősödni fogsz valamennyit, jobb is lesz a közérzeted, de a különbség minimális lesz. Jó eséllyel te magad sem nagyon fogod látni. Heti kettő teljes testes munka, megfelelő progresszióval már látható valamelyest hosszabb távon, de persze komoly fizikum eléréséhez ez is kevés.
2018. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!