Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés nagy hassal?

Edzés nagy hassal?

Figyelt kérdés

Már két hónapja figyelek a táplálkozásomra, és mozgok is rendszeresen. Ennek következtében már 6 kilótól megszabadultam.

Sajnos hasra hízós típus vagyok, így a hasam nagy.

Milyen gyakorlatokat, edzést érdemes csinálnom, hogy a hasam róla is fogyjak jobban?

Eddig futottam, és kerékpároztam.



2018. nov. 5. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Én például a kickbike-ot javaslom . Az égeti a zsirt mindenhonnan. bár lassan jön a tél, most vége lesz a szezonnak, szóval inkább kardiógépek a teremben, taposás, lépcsőzés, ellipszis trainer, futás, stb...

Ja, és helyi fogyás nincs, a zsir mindenhonnan megy, (onnan, ahol van), de hogy milyen sorrendben, honnan milyen gyorsaságban, az alkat és genetika függő, azon nem tudsz változtatni. Ha neked például a hasad fogy a legnehezebben, akkor az majd a legvégén fog lemenni, amikor már már nincs más, ahonnan fogyhatnál ...


De csinálj rendszeresen súlyzós edzést is, és figyelj oda a megfelelő étkezésre, és étrendkiegészitőket se felejtsd, mert különben hiába fogysz kilóban, nem fog javulni a testzsirszázalékod, hanem akár romlani, mert izomból többet fogsz fogyni, mint zsirból. A tükröt nézegesd, sose a mérleget!

2018. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Centivel mérd meg a köldöködnél az átmérőd. Ha továbbra is figyelni fogsz a táplálkozásra és futsz, kerékpározol rendszeresen, akkor a leadott kilókkal a hasadról/törzsedről is menni fognak a centik. Érdemes méregetni, mert szemmel csak bizonyos "mennyiség" után válik nyilvánvalóvá az eredmény.

Amúgy pedig: helyi zsírégetés nincs. Illetve zsírból nem lesz izom, teljesen más szövet. A törzsizom pedig kis lapos izmokból áll, amik vajyni kevéssé tömegesedésednek. Sőt, továbbmegyek. Mindenki hasa alapból kockás, csupán a rárakódott zsírpárna ezt elfedi. Ergo, ha kellő mennyiségű zsírtól megszabadulsz, akár nilla hasizomra fókuszált gyakorlattal is kockás hasad lehet.

2018. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!