Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne csinálnom ha ilyen...

Mit kéne csinálnom ha ilyen testet szeretnék? Zac Efron testet szeretnék, szálkásítsak, tömegeljek? 16/F 183cm 66kg

Figyelt kérdés

3hete elkezdtem kondizni, és megpróbálom vegyíteni a street workouttal..Megvan a kellő motivációm, és elég komolyan is veszem..Jelenleg az étrenddel vannak a problémák, de megoldom őket..Az a kérdésem lenne, hogy most szálkásítanom kéne, vagy tömeget növelni?

Nagyon rossz genetikám van, legalábbis szerintem, iszonyú sokat eszem, magas vagyok, a végtagjaim vékonyak, de viszont a hasamra, és a combomra hízom..

Egy Zac Efron(pl mint a Baywatch-ban) testet szeretnék elérni, tudom hogy ez nem naturál, és még úgy is 2-3-4 év..Szóval mivel 183cm vagyok, 66kg szóval lényegében sovány vagyok, mégis nagyon zsíros a hasam, így mit kéne tennem?Kockahasat szeretnék a későbbiekben, de 66kg-val diétázni szerintem nem kéne..Szóval ha jó a gondolkodásom akkor 1év alatt feltudnák szedni 12kg-t (kb 8-9k izom, 2-3kg zsír-t), szóval lennék olyan 78-79kg, utána kéne szálkásítanom, és diétázni?


2018. nov. 6. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Így kép nélkül nehéz, de a leirasod alapjan skinny fat lehetsz. Jol gondolod, nehogy szalkasits hanem kezdj tomeget novelbi. Mi a problema az etrend resszel? Nem tudod hogyan allitsd ossze vagy tartani nehéz? Egy Zaz Efron baywatchos forma nemigen lesz meg naturálban, mert elég száraz ès kerek ott. Hasonló fizikumot azért mégis csak tudsz hozni, hasonló tömeggel ès szárazsággal de olyan kerek nem tudsz lenni naturalban. Szerintem 0rol indulva 2-3 év biztosan kell.
2018. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy igazából húst nem igazán eszek..Szval csirkecombokat meg ilyeneket.. Csak a rántotthúst eszem meg.. Szval próbálom túróbol, tejből, tojásból, sonkábol, sajtból, főzelékekből(sárgaborso, zöldborso, lencse) és zöldségekbol bevinni. Néha edzés után megiszom egy feherjeturmixot
2018. nov. 6. 20:30
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Rántott hús az nem jó. Panír tudod te is miből van.

A hús az kell ( csirke,marha,sertés stb.) mert a húsoknak a legjobb az aminosavprofiljuk. Mellesleg hús nélkül elég kevésnek bizonyosul a fehérjebevitel.

2018. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Oszt mé ne lenne jó a rántott hús?
2018. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Mer lisztbő tojásbó meg prézlibő van a panír. És a kérdezőnek pont hogy minőségi tömegnövelésre van szüksége, mert nem 10% alatti tzs-ről indul, hanem picit zsírosan.
2018. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami zsíros, pont ezaz hogy szinte full vékonynak nézek ki, de ha leveszem a pólóm megvillan a sörhas
2018. nov. 6. 21:49
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Úristen liszt még tojás meg prézli. Jaj mi lesz!?
2018. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Egy naptól semmi. De hetek múltán? Nézz már meg egy tömegnövelő étrendet. Hol látsz te benne rántott húst?
2018. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

Leírta, hogy azt szereti. Nem láttad? Akkor már olvassák figyelmesebben.


Én speciel simán estén a rántott húst és szálkás vagyok mint egy keszegraj szóval...


Egyesek mint pl te is kedves 62 es imadjátok túlpörögni ezt a témát pedig az a helyzet, hogy egyáltalán nem bonyolult dolog ám ez.

2018. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Olyan rossz, amikor egy férfi válogatós kcsg :(((


Mint egy lány. Mindig húgom jut eszembe az ételekben válogatós férfiakról, aki sok mindent nem eszik meg.

2018. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!