Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tegyem könnyebbé az...

Hogyan tegyem könnyebbé az életmódváltást?

Figyelt kérdés

Már egyszer lefogytam 20 kg-t, (24-et, de 4 visszajött) , 1 éve már nem igazán tartom 100%-osan az életmódot ( több sültkrumpli,néha chips, bundásmogyoró) de az alapanyag cserék azok megmaradtak (100% fehérliszt- és cukormentes főzés házilag)


Többet eszek, mint kéne, nem akkor amikor "kell", hanem amikor rámjön...


Vissza szeretnék állni az időpontos és meghatározott mennyiséges étkezéshez... de valahogy 1 napig sikerül és csá



hogy lehetne megkönnyíteni h visszaálljak? az eleje nehéz tudom és utána visszaállok.... írjam füzetbe mit eszek vagy mi ?



2018. nov. 7. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:
94 vagyok jelenleg, nem időre szeretnék fogyni, csak hogy megint meginduljon, és normál súlyba szeretnék kerülni...
2018. nov. 7. 15:35
 2/7 palilaci ***** válasza:

Nezz tukorbe. Elfogadod amit latsz benne? Mert ha igen, akkor ne eroltesd. Ha pedig szeretnel ennel tobb lenni, akkor kezdj bele. Ennel jobb motivacio nincsen.

Egyebkent meg csinalhatod ugy, hogy 1 hetig csak egy etkezest eszel mennyisegre, azta kovetkezo heten 2 etkezest, es igy noveled szepen az egyeni igenyeidhez. Mondjuk megsugom, nem kell egy nap 6x enni. Boven eleg akar 3x is. Ugy kell felosztani, ahogyan neker megfelel.

2018. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
muszáj így ennem inzulinrezisztencia miatt... 5-6 étkezés, CH elosztva.
2018. nov. 7. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
#1+1 vagy egyél ugyanennyit,de kardiózz egy kicsit többet.
2018. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen a sportra is rá szeretnék szokni :D van futópadom
2018. nov. 7. 16:29
 6/7 A kérdező kommentje:
azt igazából szeretem is de a lustag*ciség győz mindig :(
2018. nov. 7. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Akarat, elhatározás kérdése.
2018. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!