Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a három szedhető együtt...

Ez a három szedhető együtt ilyen étrenddel?

Figyelt kérdés

173cm/57kg/19f

súly(izom) növelés a cél!

Ez a három cuccos együtt mennyire lehet hatásos illetve ti mit ajánlanátok még ?

-Volumass 35 - Scitec Nutrition

-100% Whey Protein Professional - Scitec Nutrition

-Brutal cre-atp - Biotech


Ez pedig az étrendem:

[link]



2018. nov. 7. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzá tenném nagyon nehezen hízok
2018. nov. 7. 18:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez jó. Bár ez a 160g fehérje elég sok,elég a 120g is, kimaradhat egy étkezés mondjuk az 5. étkezés a kép alapján.(Gondolom amúgy sem tudnál enni minden nap marhát). Szénhidrátot majd meglátod hogy elég lesz -e vagy sem, ez a bevitel a testsúlyod ötszöröse, ha tényleg nehezen hízol lehet hogy kelleni fog a 6*ttkg/g mennyiségű szénhidrátbevitel. A tápkiegek jók, mehetnek együtt. Volumass 35 azt edzés után idd. A kreatint pedig gondolom tudod hogy kell szedni, bár ha még nem vetted meg jobban ajánlom a kreatin monohidrátot, ez por de a legjobb hatás-ár-érték arányú a piacon.
2018. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszönöm szépen a tanácsodat , jobban útána olvastam fehérjét tényleg csökkentem helyette növelem a szénhidrát bevitelt , a brutal cre-atp az bevált bár inkább szálkás lettem tőle de feljött pár kiló tőle , de lehet monohidrát lesz helyette.
2018. nov. 7. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha most kezded, akkor a személyes véleményem az, hogy a kreatin teljesen fölösleges. Elég lesz az 2 év után is. Sok sikert az edzésben!
2018. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!