Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik heférjekészítményt...

Melyik heférjekészítményt ajánlanátok a napi fehérjebevétel pótlására, illetve gyúrás elősegítésére?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ehhez. Pontosabban egyáltalán. De mivel napi szinten alig van fehérjebevételem, ezért elég nehezen tudnám kiizmosítani magam. A kérdésem, hogy melyik MEGBÍZHATÓ, és tényleg hasznos készítményt tudnátok ajánlani, akár ital, akár por formájában, ami tisztán fehérje, vagy esetleg valami egyebet tartalmaz, ami elősegíti a gyúrást, mint pl. kreatin. Melyik gyártótól érdemes venni, és melyik fajtát? Az ár nem lényeg, megfizetem ha kell, csupán az érdekelne, hogy melyik gyártótól, és milyen fajta készítményt érdemes venni. Megjegyzem, hogy először csupán a napi fehérjeadagot szeretném pótolni, plusz egy kicsit gyúrnék. 88 kiló vagyok, tehát szerintem napi 70g fehérjét vennék be. Nem is szeretnék többet, nem akarom, hogy bajom legyen. Főleg olyanok válaszát várom, akik kitapasztalták, hogy mely készítmények a legjobbak. Érdekel az is, hogy a por vagy az ital jobb.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2018. nov. 10. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A Biotech iso whey zeroban több a fehérje elvileg, de nekem a scitec whey pro jobban ízlik, meg jobban is oldódik. Mást nem próbáltam
2018. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Melyiknek van kevesebb energiatartalma X tömegre nézve? Illetve melyik hatékonyabb azonos mennyiségnél?
2018. nov. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!